Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, czy każdy materiał Mazurka jest w takim stylu jak ten wczorajszy? Ludzie starsi niż 20 lat to oglądają i czerpią z tego jakieś informacje?

Toć to jest jakieś wymieszanie mądrości na poziomie 15-latka, chłopskiego rozumu, usiłowania bycia fajnym a dodatkowo mnóstwo nadinterpretacji i sprowadzania do absurdalnych wniosków.

I już pal licho że mógł w tym filmie wytłumaczyć, że słowa Cimoszewicza odnośnie ubezpieczania są tak naprawdę rozsądne (nie zrobił tego a jeszcze poniekąd je skrytykował).
Pal licho że przyrównał kredyty z ministerstwa klimatu do chwilówek (dajcie mi chwilówke oprocentowaną na 1,5% to sam wezme).
Pal licho, że kilkukrotnie sugerował, że rząd sobie nie radzi więc wynajmuje Owsiaka (jasny gwint, to jest mocne).

Ale to podsumowanie (już na samym początku filmu) odnośnie likwidacji państwa, pomocy ludziom wyłącznie przez fundacje, rozdania majątku owsiakowi i wymiany premiera (!) już w samym tytule filmu a następnie potwierdzenie tego - kruwa, co to ma w ogóle być?

I później latają takie mariuszowe virale po facebookach i wykopach że rząd sobie nie radzi i musi wynajmować Owsiaka a w ogóle to uśmiechacie się, pizza smakowała, he?

No i te komentarze pod filmem - (sortowanie po najpopularniejszych) scrollowalem długo i nie znalazłem ani jednego krytycznego wobec filmu. Wszędzie ta sama nuta: fajnopolaki, wszyscy uśmiechnięci, niemiecka agentura (XD), owsiakowi nie dam kasy, mazurek dobrą robotę robi.
Statystycznie nie jest to możliwe, żeby większość komentarzy była w takim stylu i nikt mi nie powie, że tam nie ma botów i fikcyjnych kont.

Najlepsze, że później ci powiedzą, że kanał zero to nowa jakość i najbardziej obiektywne media w Polsce...

#kanalzero #powodz #bekazpisu #polityka
robert_blaszczykowski - Powiedzcie mi, czy każdy materiał Mazurka jest w takim stylu ...

źródło: temp_file3278028258202608772

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Toć to jest jakieś wymieszanie mądrości na poziomie 15-latka, chłopskiego rozumu, usiłowania bycia fajnym a dodatkowo mnóstwo nadinterpretacji i sprowadzania do absurdalnych wniosków.

@robert_blaszczykowski: Dla tzw. "samomądrych" to przecież idealne treści.
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: no przecież ma rację, to państwo nie działa.
Premier codziennie zmienia zdanie, nikt za nic nie jest odpowiedzialny, pomoc państwowa dla ofiar powodzi to cztery pompy i kilka poduszek, a na koniec oddajemy oficjalnie dowodzenie tymi pierdyliardami, które się pojawią prywatnej fundacji, która akurat mocno się przysłużyła obecnej władzy nie tylko w ostatnich wyborach, ale aktywnie wspiera ją od wielu lat.
Ten kraj to mem, a obecna władza niczym
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Jellystone c---a tam ma rację, jak chce być poważnym dziennikarzem, którego ludzie szanują to takie bzdury i nadinterpretacje nie powinny wychodzić z jego filmów.

Rząd można krytykować ale tu jest ewidentne robienie filmików pod wyświetlenia dla mariuszy i sugerowanie idiotycznych tez. Juz nie mówiąc o jego wywiadach w rmf, które często są po prostu żenujące.

Ludziom będzie pomagało państwo i jasno zostało to powiedziane. Owsiak to tylko mało znaczący dodatek.

Natomiast
  • Odpowiedz
tu@robert_blaszczykowski: co jest nadinterpretacją? Że babsko z wód polskich nie ma pojęcia o obecnej sytuacji, że premier zmienia zdanie co dwie minuty i jedyne co potrafi robić to "się wściekać"? Że pomoc państwowa dla osób na terenach objętych powodzią nawet nie jest śmieszna? Że zbiorniki mogły być, ale nie ma, bo POwska burmistrz wolała grać na strachu, że Bank Światowy was polaczki wykupi pod tymi pisowskimi rządami? No co konkretnie tam jest
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Jellystone: ale dlaczego zakładasz, że nikt ich nie rozliczy?

WOŚP to NGOs z dużym zaufaniem społecznym(i to sprawdzonym bo partia która ich nienawidzi przez 8 lat nic na nich nie znalazła), strukturami i doświadczeniem w pomocy charytatywnej

dlaczego rząd miałby z tego nie skorzystać i odciążyć służby które będą mogły zająć się innymi zadaniami? bo czujesz irracjonalną nienawiść do Owsiaka?

tobie się wydaje, że inne państwa nie korzystają z pomocy
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski Spodziewałeś się czegokolwiek innego po mazurku niż rozumowanie chłopa oderwanego od pługa? ¯_(ツ)_/¯ A co do komentarzy to nie jest niczym nowym, że kanał zero shadowbanuje te, które nie płyną z nurtem ich przekazu.
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: Czas zapłacić Jurkowi za bilbordy które kupił platformie za pieniądze ze zbiórek. Zresztą na prezydenckie wybory kasa się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten kraj to mem. Struktury państwa nie istnieją, o pomoc trzeba prosić prywatną firmę, skrajnie upolitycznioną i lobbującą na rzecz aktualnej władzy.
  • Odpowiedz
ale dlaczego zakładasz, że nikt ich nie rozliczy?


@zapomnialemhaslo: bo będzie ukrywanie kosztów kampanii "przeciw sepsie".

WOŚP to NGOs z dużym zaufaniem społecznym(i to sprawdzonym bo partia która ich nienawidzi przez 8 lat nic na nich nie znalazła)

Partia, która ich nienawidzi to banda nieudaczników, od której większymi debilami jest chyba tylko partia obecnie rządząca, no, może
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: Oczywiście nie obejrzałem tego co zalinkowałeś więc mam pełne prawo skomentować.

Mamy ideowego liberała za premiera a krytycy tej ideologii od kilkudziesięciu lat piszą, że liberałowi nie zależy na silnym państwie i jego instytucjach. Liberał zamienia państwo w stróża nocnego, który ma pilnować dobytku albo przestrzegania praw ale który się nie narzuca, nie ma żadnej wizji, żadnej woli i żadnej sprawczości. Sprawczość, decyzyjność i inicjatywę w liberalnym państwie mają
  • Odpowiedz
pokaż konkretny przykład zmiany zdania premiera co 2 minuty.


@robert_blaszczykowski: każdego dnia typ p------i coś zupełnie innego, mimo że dane jasno wskazywały, że będzie p--------e. To jest polityka udawania ciepłej wody w kranie. Bo państwo dało d--y. I to nie tylko rząd Tuska, tylko państwo jako takie. Sto poduszek to ma być realna pomoc? Dobrze chociaż, że pani ministra obsrala zbroje i wycofali się z tych kredytów dla powodzian xD
  • Odpowiedz
Mam w otoczeniu niezbyt lotnego(w sumie są inni?) konfederatę, wiek 40 plus. Mazurek i Stanowski są dla niego bogami dziennikarstwa.
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski ciebie nie niepokoi że część zadań wyrzucają na zewnątrz gdzie nie będzie żadnej kontroli wydatków i ich celowości? Jak pisowcy coś podobnego kombinowali z fundacjami spółek skarbu państwa to słusznie byli krytykowani. Nie powinien premier tak bardzo promować 1 sieci handlowej czy organizacji charytatywnej. Może jakby na spotkaniu byli szefowie kilku większych fundacji, ale on sobie wybrał gościa który akurat tak się złożyło z kasy fundacji finansował im kampanię wyborczą.
  • Odpowiedz
powiedzcie mi, czy każdy materiał Mazurka jest w takim stylu jak ten wczorajszy? Ludzie starsi niż 20 lat to oglądają i czerpią z tego jakieś informacje?


@robert_blaszczykowski:
Ty jesteś zwyczajnie głupi że nie umiesz sobie znaleźć filmu szkalujacego tam PiS czy jesteś tak zachlysniety w plemiennej nawalance ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
rodnekr - >powiedzcie mi, czy każdy materiał Mazurka jest w takim stylu jak ten wczor...

źródło: 1000006152

Pobierz
  • Odpowiedz