Wpis z mikrobloga

Aż żal was czytać wykopki.
- rząd nic nie robi
- telewizja nic nie pokazuje
- trzeba było wybrać konfederacje

Nawet nie zauważyliście kiedy sami zamieniliście się w te Grażynki i tych Januszy z których tak się śmiejecie. Sami staliście się nosaczami. Nie macie ułamka wiedzy o sytuacji i jak prowadzona jest akcja ale nie przeszkadza wam mieć bardzo szerokiej i silnej opinii na ten temat. Śmiejcie się ze zidiociałego społeczeństwa? Wy je tworzycie

#powodz #wrocwplaw
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- z pewnością władze całe dnie spędzały na udzielania wywiadów. Po południu pewnie pojechali na cygaro i golfa. To że widać ich było w telewizji (dobrze ze było widać) nie znaczy że nic nie robili.


@robert_blaszczykowski: nie wiem gdzie byli. Wiem gdzie ich nie było. Nie było ich tam gdzie była powódź, bo nie było zarządzonej ewakuacji w porę. Wyobraź sobie że nagle za oknem pojawia się metr wody, brak wody w kranie i prądu w domu a wszystkie informacje jakie masz to te ze spotted.

@bonifacy2 w tych wszystkich krajach na południe od Polski, gdzie pozalewało całe miasta i sytuacja jest gorsza niż w Polsce też ludzie zawiedli? Czechy, Austria, Słowacja, Niemcy, Rumunia? Wszędzie żywioł był do opanowania i to jest
  • Odpowiedz
@bonifacy2 pisze o populiźmie bo wspominasz o władzy która tylko udzielała wywiadów. Wspominasz o UE jako winnej sytuacji. To są czyste populizmy i znacząco zmniejszają wiarygodność całej wypowiedzi.

Czechy i inne kraje nie poradziły sobie w takim samym stopniu jak my. Jest dramat w wielu miejscach.

Niemniej, rozumiem rozgoryczenie.
  • Odpowiedz
Nawet nie zauważyliście kiedy sami zamieniliście się w te Grażynki i tych Januszy z których tak się śmiejecie. Sami staliście się nosaczami. Nie macie ułamka wiedzy o sytuacji i jak prowadzona jest akcja ale nie przeszkadza wam mieć bardzo szerokiej i silnej opinii na ten temat.


@pomidorowymichal1: dokładnie tak czuję, w bardzo wielu tematach.Na szczęście, często pojawiają się ludzie, którzy wyjaśniają takich pseudoekspertów. Czego np nie uświadczę na FB.
  • Odpowiedz
Całe szczęście teraz przez 8 lat będzie miód i mleko ulicami płynąć.


@rolnik_wykopowy: jak to powiedział kiedyś j----y przez rodakow ze c-----o gra francuska repra w sparingach trener francuzów w piłce noiznej przed Mundialem 98(po czym zdobył mistrza): "zanim mnie skarzecie - dajcie mi popełnic przestępstwo"
poczekamy, zobaczymy, ja uwazam ze gorzej jak za pisu juz nie bedzie a moze być lepiej
  • Odpowiedz
@DrCieplak: ja cie nie pytam o wartości opadów tylko poziom rzek. Widzisz różnicę? Bo szczerze widziałem nawet takie obliczenia, które pokazywały i pół metra w 2 dni, więc to na mnie nie robi wrażenia.
  • Odpowiedz