Wpis z mikrobloga

Aż żal was czytać wykopki.
- rząd nic nie robi
- telewizja nic nie pokazuje
- trzeba było wybrać konfederacje

Nawet nie zauważyliście kiedy sami zamieniliście się w te Grażynki i tych Januszy z których tak się śmiejecie. Sami staliście się nosaczami. Nie macie ułamka wiedzy o sytuacji i jak prowadzona jest akcja ale nie przeszkadza wam mieć bardzo szerokiej i silnej opinii na ten temat. Śmiejcie się ze zidiociałego społeczeństwa? Wy je tworzycie

#powodz #wrocwplaw
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pomidorowymichal1: Bo rząd zawalił. I odpalenie się trolli na mikroblogu tego nie zmieni. 9 września modele pokazują rekordowe opady deszczu a 4 dni później Tusk mówi że prognozy nie są alarmujące. Były bo pokazywały nawet 400mm deszczu w 4 dni a to półroczna norma opadów.
  • Odpowiedz
  • 15
@pomidorowymichal1 Ale jak burmistrz Nysy mówi że nic nie wie jest chaos i nie ma przepływu wiadomości to też jest januszem krypto pisiorem czy jak? Nie można czegoś krytykować że można zrobić coś lepiej? To co jaca o--------a?

Wydaje mi się że ty bardziej jesteś zacietrzewiony nie można nic krytykować i siedzieć cicho rząd na pewno wie co robi a ty maluczki zamknij dupę!

A to z konfederacja to taki chochoł.
  • Odpowiedz
chcieliby żeby w telewizji premier stał na koparce i drygował wojskiem a minister obrony narodowej grzmiał jak to platforma rozkopywała w nocy zbiorniki


@pomidorowymichal1: Ja się z tobą zgadzam, że teraz udział w akcji premiera czy ministrów nie ma większego sensu. Na ich pracę był czas przez blisko dekadę rządów PO i dekadę rządów PIS. Jedni i drudzy zawiedli. I nie wklejajcie mi proszę tutaj wykresu, kto pobudował więcej wałów,
  • Odpowiedz
ale ty rozumiesz że władze lokalne koordynują działania a nie premier? Czaisz to? Wiesz co to jest wójt, burmistrz, wojewoda?


@pomidorowymichal1: To po co się premier w takim razie tam w-------a?

Zresztą skoro premier jest w tym samym sztabie kryzysowym co Prezydent Miasta i Wojewoda to znaczy, że mają te same informacje? Czy siedząc pięć metrów od nich rozumiem ma inne? Oni mają lepsze i go nie
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: co do mediów to akurat prawda. Skutkiem ich wieloletnich manipulacji, podkręcaniu paniki, pompowaniu na maxa newsów, wielu przestało ich słuchać, bo widzieli że to co mówią, a to co jest, to dwa różne światy. W te wakacje było dokładnie tak samo - najpierw susza miała nas spalić, a potem miała być POWÓDŹ OMEGA, przy której nawet Jezós Hrystus Krul Bolzgi nie pomoże. Co do konfederacji zgoda, to banda ćwoków,
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: z tym dostępem do informacji to jest taki problem, że ty ten dostęp masz będąc gdzieś poza centrum wydarzeń. Ja jestem z Kłodzka i wiesz co do mnie docierało? Szczątkowe informacje z neta raz na kilka godzin, gdzie one już dawno były nieaktualne lub zmanipulowane. Wyłączyli nam prąd w piątek wieczorem, a włączyli dopiero wczoraj rano, czyli w czasie gdzie odbywał się największy dramat, ja jedyne co wiedziałem, to
  • Odpowiedz