Aktywne Wpisy

karpikmirek88 +439
Dobra... to jest P------E co my tutaj zrobiliśmy... trzęsę się caly z wrazenia. O tym co zrobil wczoraj wykop prawdopodobnie beda mowic kiedys na lekcjach historii
UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke
Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!
https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d
UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke
Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!
https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d

CrimsonCube +251





Chciałbym nauczyć się naprawiać rowery i w przyszłości dorabiać sobie w ten sposób. Niestety nie mam warunków w domu do napraw. Myślałem żeby pochodzić do lokalnych warsztatów i popytać czy nie potrzebują pomocy za darmo w zamian za naukę. Myślicie że się skompromituję?
#rower #pracbaza
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@bArrek: Każdy kto nie ma miejsca, czasu, chęci lub umiejętności a co?
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
@bArrek: jakby sam naprawiam swój samochód. Takie rzeczy jak olej, świece, czujniki, elektronika, układy chłodzenia, modyfikacje to robię sam, bo lubię i się tym pasjonuje, nie robię rzeczy do których nie mam maszyn jak nabijanie klimatyzacji czy wyważanie kół. Natomiast większość jeździ do mechanika
Jak mi się coś zepsuje w rowerze, to daje do serwisu a nie bawię się czymś co