Wpis z mikrobloga

W sumie to mało co mnie bawi tak mocno jak ta eskadra „samców alfa”, którzy myślą, że emanują „mistycznym chłodem”, bo wyśmiewają ratowanie zwierząt przed powodzią XD

Jesteście jeszcze bardziej żałośni z tym skowytem - bo ktoś miał czelność ruszyć dupę i pomóc słabszemu stworzeniu - niż te wszystkie psie mamy z Warszawki i inni „bambiniści”, których tak usilnie próbujecie szkalować.

Serio, nie wiem od kiedy w naszym społeczeństwie tak modny stał się brak empatii, ale niesienie pomocy potrzebującym od zawsze było postrzegane jako zachowanie „ludzkie”. Pomocy w tej sytuacji potrzebują nie tylko ludzie, ale również zwierzęta, więc dlaczego niby im jej nie udzielać, jeżeli ktoś ma taką możliwość?

Przy tak szybko postępującej znieczulicy, to niedługo będziecie ratować innych tylko po upewnieniu się, że ktoś ma identyczny światopogląd jak wy xD

#powodz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
@Tywin_Lannister nie i nie ma tu dyskusji. Tutaj GINĄ LUDZIE, a wy się przejmujecie jednym pieskiem. JEDNYM, k---a, PSEM.
W waszych ograniczonych rozumach nie mieści się, że tysiące, niestety, stworzeń już zginęło. Ale największy płacz jest o jednego psa, którego akurat udało się nagrać
  • Odpowiedz
Jesteście jeszcze bardziej żałośni z tym skowytem - bo ktoś miał czelność ruszyć dupę i pomóc słabszemu stworzeniu


@Tywin_Lannister: Choć ja to rozumiem pod tym względem- jeśli ktoś chciał uratować zwierzę i sam znalazł się w niebezpieczeństwie to potencjalnie naraża na niebezpieczeństwo również ratowników lub strażaków, też trzeba o tym pamiętać.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: ludzie po prostu są zdenerwowani, że nie mogą spać w nocy, nie mogą chodzić bezpiecznie po mieście, alergicy nie mogą spokojnie latać samolotem bo ktoś uznał że wygoda psa jest ważniejsza niż jego, mimo to że to ludzie płacą i utrzymują społeczeństwo
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: w społeczeństwie zauważam raczej tendencję do wzrostu empatii, również względem zwierząt, jednakże na wykopie jest debilna garstka będąca głośną mniejszością, nakręcana przez różnego typu żałosne trolle pokroju @WielkiNos czy jak mu tam. Tacy ludzie łykają takie nakręcanie się i pod płaszczykiem większego współczucia dla ludzi będą obrażać tych, których obchodzi również los zwierząt, tylko dlatego, że wkurza ich szczekanie czyjegoś psa. Ja też nie lubię szczekania, albo płaczu
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Wyśmiewam bambinistow i julki histeryzujące na Twitterze "o Boże pies, ratujcie psa". Tydzień temu poświęciłem 2h jak znalazłem chorego ptaka i ogarnąłem weterynarza. I teraz macie mindfucka.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: XD XD

Przecież ludzie mają tylko bekę z pomysłów tych ludzi. Rozumiem żeby ogarnąć psa i kota. Natomiast jak masz 6-8 świń to zdaniem Julek z Twittera masz je wypuścić z oborki bo one inteligentne są i sobie poradzą.

Zakdalajac że taka 300 kilowa maciora faktycznie ci zwieje to naprawdę marzę o tym, żeby trafić na nią po ciemku autem na środku drogi. Zresztą niech ona się czegoś wystraszy i się we mnie w----e.
Kury? Wypuszczajmy. Co za problem. Potem niech tylko któras się od ptaka zaraz ptasia grypa i padnie obok jakiegoś kurnika na 0.5 miliona kur. Dopiero będzie super deal. Zamiast zdechnąć kilka zdechnie
  • Odpowiedz