Wpis z mikrobloga

I co, serio jest już ta powódź? Ja też Dolny Śląsk ale u mnie tak trochę pada, trochę leje, było już w tym roku gorzej #legnica
#wroclaw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter: Taka powódź, że Odra jest w strefie stanów niskich.

Inb4 "ale to dopiero jutro się rozkręci":

- We środę mówili kategorycznie zabierać samochody z garaży
  • Odpowiedz
@JC97:

- We środę mówili kategorycznie zabierać samochody z garaży podziemnych,

mówili żeby zabrać samochody z garaży podziemnych do poniedziałku bo prognoza mówiła o ulewnych deszczach do niedzieli których żadna instalacja burzowa nie byłaby w stanie odprowadzić, całe szczęście pada słabiej, ale do poniedziałku jeszcze trochę czasu jest

- We czwartek mówili, że to w piątek się
  • Odpowiedz
mówili żeby zabrać samochody z garaży podziemnych do poniedziałku bo prognoza mówiła o ulewnych deszczach do niedzieli których żadna instalacja burzowa nie byłaby w stanie odprowadzić, całe szczęście pada słabiej, ale do poniedziałku jeszcze trochę czasu jest


@bardzomalyczlowiek: No i póki co 2 noce nie było powodu, żeby panikować.

no i całe szczęście że nie pada tak mocno, ja tam się
  • Odpowiedz
@Shatter: medialny szum w okół niczego, już to dawno było wiadomo przecież oraz do zweryfikowania. We wrocławiu najwięcej popada w niedziele dopiero.
Tak poza tym katowice dostaną sporo wody - dużo więcej niż wrocław no i tyle. też nie będzie to nic czego nie było wiele razy.
Jedynie miejscowości górskie mogą mieć problem.
  • Odpowiedz
@JC97 No we Wrocławiu Odra ma w ostatnim czasie nurt płynący z prędkością 2-4 km/h więc jeszcze chwilę będzie płynąć. Dodatkowo spuszczają m.in. na Wełtawie będącej dopływem Łaby to tą wodą zaleją Drezno.
  • Odpowiedz