Wpis z mikrobloga

@wizytaKomornika: wstyd byłoby mi być w partii, która wprowadziła kredyt 2%, samemu za tym głosować, a potem triumfalnie ogłaszać w opozycji sprzeciw wobec kredytu 0%, czyli tego samego
  • Odpowiedz
@Gours: @Wielka-Polska-Betonowa @galicjanin No niestety, PiSowi sporo można zarzucić, ale oni zdecydowanie lepiej reagują na głos obywateli i potrafią wyciągnąć wnioski. Sprzeciwem wobec bk0% mogą sprawić, że ludzie wkrótce zapomną, że to oni jako pierwsi wprowadzili bk2% i będą propsowani. Ja myślałem, że PO wyciągnęło wnioski z 2015 roku, ale jak widać, nic takiego nie miało miejsca...
  • Odpowiedz
@wizytaKomornika: wstyd byłoby mi być w partii, która wprowadziła kredyt 2%, samemu za tym głosować, a potem triumfalnie ogłaszać w opozycji sprzeciw wobec kredytu 0%, czyli tego samego


@Gours: To pomyśl sobie co muszą czuć posłowie PO, którzy z PiSem wprowadzili 2%, a teraz sami przepychają 0%.
Podpowiem, czują ucisk w kieszeni bo na wstyd to trzeba mieć jakiś honor.
  • Odpowiedz
@Gours: oj dziecko, jak ty polityki nie znasz. W sejmie to już były takie kwiatki że głosuje się przeciwko jakiemuś projektowi tylko dlatego, bo jest autorstwa innej partii, po czym kopiuje go kropka w kropkę, zgłasza jako swój i głosuje za. Logika i spójność programowa i merytoryczna to nie są kryteria podczas głosowania
  • Odpowiedz