Wpis z mikrobloga

Może ktoś się orientuje w tym systemie sesji przychodzących w bankach. Jeżeli ktoś wyśle do mnie przelew, który przyjdzie sesją przychodzącą o 15, to znaczy że równo o 15:00 powinienem mieć go na swoim koncie czy są jakieś opóźnienia? A jeśli są to jak duże?
#pytanie #banki #pieniadze #przelewy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Zgrywajac_twardziela: wiem wiem, bardziej chodzi mi o sytuację, w której przelew wyszedł wychodzącym z banku nadawcy i przychodzi do mnie przychodzącym. Pytam o to bo chyba nigdy nie zdarzyło mi się żeby o równej godzinie mi przyszedł. I zastanawiam się jaki jest zakres opóźnień pomiędzy sesją a taktycznym pojawieniem się kasy na koncie xd
  • Odpowiedz
@viciu03: Szczerze mówiąc nigdy tego co do minuty nie sprawdzałem, bo wpadał hajs mniej więcej wtedy co powinien, i myślałem, że to o równej godzinie zawsze księgują. Może to jakieś ograniczenie techniczne i jest jakaś bezwładność niewielka jest przy updacie danych.

Zaznaczę sobie wątek do śledzenia, bo sam jestem ciekawy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@viciu03 sesja o danej godzinie sie zaczyna i czasem ksiegowanie trwa dluzej. bank rowniez moze zatrzymac przelew do weryfikacji (mialem tak i przyszedl dopiero kolejnego dnia)
  • Odpowiedz