Wpis z mikrobloga

Ostatnio mijam chłopaczka, około 16 lat który popyla sobie do szkoły codziennie w klapkach, coś jak to na zdjęciu.

Naszła mnie myśl, że niezłe zakręty robi ta cała #modameska

Gdybym ja przyszedł do szkoły w klapkach i białych skarpetach to chyba do dzisiaj by o mnie mówili a teraz to szczyt mody.

Ciekawa sprawa. #moda
RegierungsratWalterFrank - Ostatnio mijam chłopaczka, około 16 lat który popyla sobie...

źródło: Mouk9kuTURBXy9kM2JlMzc4ZC1kYTVjLTQxMTUtYThmOC1jMDE5N2U0NjQ2MjkuanBlZ5KVAwEAzQOizQILkwXNBLDNAljeAAGhMAE

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damntrain nie mają w------e. Widać że wszyscy co jakiś czas ubierają się bardzo podobnie więc skądś biorą wzorzec. Laski w ubraniach jak ze śmieci i za duże, wyglądają jak strachy na wróble, a leszcze teraz muszą mieć wysokie białe skarpety, torebkę pedalke i jakieś inne g---o którego na szczęście nie zapamiętałem. W każdym razie wyglądają jak bliznieki. W------e to by mieli jakby każdy się inaczej ubierał więc nie p-----l
  • Odpowiedz
@kidi1: Taaa, zdecydowanie. Codziennie widzę po kilku takich mających w dupie modę. Niby mają w dupie modę ale ubierają się na jedno kopyto. Nawet chyba do tego samego fryzjera chodzą. W zeszłym tygodniu to chyba pięcioraczki mijałem - każdy jeden loczki, biała koszulka, gatki chyba też jakby z jednego sklepu, ten sam kolor, białe skarpetki i czterech z pięciu klapki jak na zdjęciu. Plus jeszcze ten pierdołowate torby czy raczej
  • Odpowiedz
  • 4
@Damntrain

@Regierungsrat_Walter_Frank: ludzie chyba też mają trochę w------e na codzienny ubiór

nie chce mi się wierzyć, że laska w potarganych portkach o kilka rozmiarów za dużych i bluzie jakby z-------j z pomocy dla powodzian podoba się sama sobie.


Raczej moda, jak się przyjrzysz to większość tych ubrań jednak ma podobny styl, właśnie za duże spodnie, bluzy i koszule za duże jak w latach 2000 I 90, szerokie spodnie były też modne w jakichś grupach skate ów dziewczyny wtedy
  • Odpowiedz
Niby mają w dupie modę ale ubierają się na jedno kopyto.


@Bardak: Oczywiście, że tak. Każdy i każda z nich ma w dupie modę, dla tego praktycznie wszyscy wyglądają w jeden stereotypowy modny sposób XD
  • Odpowiedz
Moim zdaniem to moda bo marki "modowe" albo pseudo miodowe jak te znane z galerii handlowych mają w ofercie mnóstwo takich rzeczy, czyli promują taki styl,


@bn1776: Ogólnie to wygląda tak, że ''stara moda'' nazwijmy to roboczo przez te 6-8 lat się bardzo mocno wypaliła i musieli wymyśleć coś żeby dalej dużo zarabiać i mieć wysoką sprzedaż więc wymyślili, że modne będą takie ciuchy bo z jednej strony młodsze osoby
  • Odpowiedz
Gdybym ja przyszedł do szkoły w klapkach i białych skarpetach to chyba do dzisiaj by o mnie mówili a teraz to szczyt mody.


@Regierungsrat_Walter_Frank: Miałem takiego znajomego w gimnazjum naciągającego sobie skarpetki na gumki od dresów dla żartu kilka lat później to było modne więc już chyba nic mnie nie zdziwi.
  • Odpowiedz
W ramach walki z tym co modne postanowili stworzyć własną modę i stać się tym przeciwko czemu się buntowali.


@Bardak: Stworzyć własna modę, nie żeby coś, ale te klapki pierwotnie stworzył adidas z yeezy i kupowali je bo hype jest.
  • Odpowiedz