Wpis z mikrobloga

Pamiętajmy przy urnach - Pan Szymon Hołownia sprzeciwia się napychaniu kabzy deweloperuchom, a Trzaskowski w tej kabzie właściwie siedzi. Byłbym bardzo rozczarowany, gdyby koalicja rządząca zaproponowała jednego kandydata na urząd Prezydenta.
Szymon musisz!
#nieruchomosci #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na 100% każda partia wystawi swojego kandydata, bo to dla każdej partii dobra kampania marketingowa.
  • Odpowiedz
  • 0
@korniku a Holownia jest w Koalicji z PSL, którzy najmocniej pchają te dopłaty jako Trzecia droga? I czo teraz, może niech się tym najpierw zajmie?
  • Odpowiedz
dobra kampania marketingowa.


@Czoso: i mocna karta negocjacyjna. Wyobraź sobie, że prezydentem jest Hołownia a nie Trzasek, to wtedy PL2050 staje się najmocniejszą partią koalicyjną, albo na równi z KO. To samo tyczyłoby się prezydenta każdej innej partii, mega zaleta.
  • Odpowiedz
  • 0
@korniku: przecież wiadomo, ze u nas to choćby skały srały to w II turze będzie Trzaskowski z kimś PiS. I jeśli PO s-------i kampanię tak jak zrobili z Komorowskim to mogą to przegrać. Ale pewnie tak nie będzie, bo trend jest teraz jednak na PO, Trzaskowski nie wygląda jak śmieszny wujek i jest też mądrzejszy, PO mimo wszystko myślę wyciąga choć minimalne wnioski z porażek. Głównym hasłem kampanii PO i
  • Odpowiedz
Pan Szymon Hołownia sprzeciwia się napychaniu kabzy


@korniku: Pan Szymon powie wszystko co spowoduje wzrost poparcie :p
Jeszcze niedawno pluł na żołnierzy. Dziś ściemnia że ich wspiera :p
Takich przykładów można mnożyć.

A co zrobił dla aborcji? :p No właśnie.
  • Odpowiedz
Pan Szymon powie wszystko co spowoduje wzrost poparcie :p


@ka-lol: A co, ma mówić wszystko, co spowoduje spadek poparcia?

Bo nie bardzo rozumiem, to w końcu polityk ma robić tak, jak ludzie chcą, czy tak jak sobie pan polityk ubzdurał, że powinno być?
  • Odpowiedz
@korniku: @sezonowiec1 nie chcę wam psuć humoru, ale jeżeli PiS z KO dogadałoby się w sprawie dopłat do kredytów, to mogliby to wpisać do konstytucji, a do tego potrzeba więcej posłów niż do odrzucenia weta prezydenta.

Ale zgadzam się ze stwierdzaniem, że pozycja PL2050 w koalicji bardzo mocno urośnie, bo daje możliwość uwalenia wszystkiego, co nie będzie miało poparcia PiS-u plus część urzędów, które mianuje prezydent nie trafi do
  • Odpowiedz
@ka-lol: Wiem, chcesz być dowcipny na siłę i dlatego ożywiasz trzydniowy wątek.

To może inaczej, ziomek - chyba dobrze, że polityk zmienia zdanie, gdy jego pierwotne stanowisko jest ch*jowe? Co, ma grzać "miękką pedofilię" do samego końca (siebie lub partii) jak Korwin?
  • Odpowiedz