Wpis z mikrobloga

@mickpl: na luzie się da takich znaleźć, wystarczy że ktoś w miarę logicznie myśli i żeruje na tym że nie da się zweryfikować niektórych danych.

Można powiedzieć np. że limit wniosków na kwartał będzie niewystarczający żeby deweloperzy zwiększyli na tyle sprzedaż żeby ceny poszły w górę

Mimo że w praktyce pewnie to będzie tak wyglądało że ceny będą podnosili na początku kwartału żeby nowy rzut miał już dostosowane pod dewa,
  • Odpowiedz
@mickpl: Googlowałem to z cyganami kiedyś i mi wyszło, że kilka dni przed tym postem TVNu miał miejsce "dosyć nieprzyjemny" atak na cyganów w Łodzi:

5 października '13 - https://dzienniklodzki.pl/atak-na-romow-w-lodzi-sprawcy-krzyczeli-spalic-cyganow/ar/1016367
9 października '13 - https://www.facebook.com/Fakty.TVN/photos/prosimy-o-pomoc-szukamy-dokumentacji-napa%C5%9Bci-rasistowskich-udost%C4%99pnijcie/652536734779380/

Więc widocznie robili materiał o tym i
  • Odpowiedz
@pysznewpierdalator: ważny jest bilans. Czy 800+ zwiększyło utrzymanie bombelka o 800zł miesięcznie? No właśnie.
To jest o wiele bardziej skomplikowane. A mam wrażenie, że większość co najwyżej potrafi dodać 2+2.
  • Odpowiedz
5 października '13 - https://dzienniklodzki.pl/atak-na-romow-w-lodzi-sprawcy-krzyczeli-spalic-cyganow/ar/1016367


@Anthermil: kek

Małgorzata zapewnia, że jej rodzina nie miała z napastnikami żadnych porachunków. Ale jak się nieoficjalnie dowiadujemy, cała rodzina z wyjątkiem jednej osoby była notowana w policyjnych kartotekach za kradzieże, rozboje i groźby karalne.

- Podejrzani minimalizują zdarzenie - mówi Krzysztof Kopania. - Tłumaczą, że pojawili się pod oknem romskiej rodziny, by wyjaśnić sprawę pobicia jednego z nich przez 26-letniego
  • Odpowiedz
@paul772: typie, widziałeś wykresy dzietności? XD
Rozumiem że od kiedy wprowadzili to uwno to wskaźnik wynosi co najmniej 2.0

A odpowiadając - tak, mam gdzieś dzietność. Chce żyć w kraju, w którym jak kogoś nie stać na dziecko, to go nie robi.
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: czyli sugerujesz, że bez 800+ dzietnosć byłaby taka sama?

odpowiadając - tak, mam gdzieś dzietność. Chce żyć w kraju, w którym jak kogoś nie stać na dziecko, to go nie robi.


@moj_wykopowy_login: juz wiadomo skąd taki skowyt na tym tagu, po prostu macie w dupie czy ten naród upadnie czy nie, jedyne co was interesuje to ja, ja, ja. Co się stało że ludzie tak zidiocieli w
  • Odpowiedz
@paul772: tak, mam w dupie czy ten naród upadnie. Nikt mi życia nie odda.

czyli sugerujesz, że bez 800+ dzietnosć byłaby taka sama?


Tak, byłaby taka sama. Jak spojrzysz na wykresy to masz delikatny skok po wprowadzeniu 500+, co może świadczyć o dwóch rzeczach - albo ludzie przyspieszyli decyzję o dziecku, albo jakaś patola narobiła trochę dzieci za darmowy hajs. Później wykres spada i jedzie grubo w dół - niżej niż za pierwszych rządów Tuska, gdzie 500+ nie
  • Odpowiedz
tak, mam w dupie czy ten naród upadnie. Nikt mi życia nie odda.


@moj_wykopowy_login: no, tak myślałem. Gdyby całe pokolenia tak myślały w wcześniejszych wiekach to już dzisiaj europa byłaby opanowana przez jakichś dzikusów z Afryki i Azji.
  • Odpowiedz
@paul772: i ci z tego? Urodził byś się? Nie. Miałbyś to wtedy gdzieś.
A jakbyś troszkę znał historii, to byś wiedział, że to całe katolskie gadanie było tylko po to, żeby produkować glabow, bo ktoś musiał produkować jedzenie dla szlachty i ginąć za chore ambicje władców
  • Odpowiedz