Wpis z mikrobloga

#grubymaciek

Micha trzymana, ale dziś ledwo wcisnąłem 1700 kcal. Rano to jeszcze jest git, bo jestem po 16 h niejedzenia, ale do obiadu muszę się zmuszać. Zejdę chyba do 1500 kcal i tyle.

Pojawiły się delikatne skutki uboczne po tirzepatydzie. Ale nic strasznego. Tak raz w tygodniu mam jednorazowe zaparcie, które od razu przechodzi.
Druga rzecz to dziwne uczucie w przełyku, jakbym miał tam jedzenie. Ale nie mam przy tym zgagi, ani nie chce mi się wymiotować itp.

Jeśli chodzi o dawkowanie, to zostałem przy 1,25 mg dwa razy w tygodniu, tj. we wtorek i w piątek, co daje 2,5 mg na tydzień.
Ale dziwna sprawa. Mam strzykawki 1 ml z podziałką 40 jednostek. Czyli 20 jednostek to 0,5 ml (tyle jest zawsze w fiolce Mounjaro) Ale jak zawsze pierwszą dawkę nabieram, tj. 10 jednostek, to w drugiej wychodzi 15, co znaczy, że fiolce musi być więcej niż 0,5 ml.

#odchudzanie #dieta #silownia #tirzepatyd #mounjaro
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lewusx jasne, co kto lubi
@maciejj tak mam, mianowicie mozna wyslac do labu, 250 zl probka, tydzien okolo sie czeka i masz analize skladu + okreslenie substancji, ja juz kilka rzeczy stestowalem i faktycznie zdarzaja sie '\roznice' pomiedzy dostawcami :D
to samo ze sterydami
jak juz cos brac, to porzadne a nie przyoszczedzic pare zl i ryzykowac
  • Odpowiedz