Wpis z mikrobloga

@Ethernit: Ludziom sie po prostu nudzi hobby z dzieciństwa i tyle.
Ja kilkanaście lat od szkraba malowałam, rysowałam, rzeźbiłam w drewnie, glinie, tkałam wielkie gobliny i po czasie mi sie znudziło. Nie ryczę że to mi już nie daje radości jak kiedyś. Czytałam mnóstwo książek, dziś oglądam raczej filmy i siedze na necie, też nie płaczę. Hobby z dzieciństwa mija nawet jeśli trwa do 20-tki.
Teraz gram (ʘ
  • Odpowiedz
@Ethernit: Creative Fatality HS-800. Jak na tamte czasy (nawet ja na dzisiejsze) super słuchawki za 100 PLN. Później Creative zrobił je tańsze, pod nazwą Blade i grały tak samo. W domu mam 3 pary. Przerzuciłem się na Beyerdynamici DT 770 Pro ale czasem biorę te wysłużone Creativy i słucham na nich muzyki.
  • Odpowiedz
Dla mnie dorosłość polega na tym, że przestajesz odczuwać radość.


@Ethernit: a dla mnie wręcz przeciwnie, najwspanialsze chwilę, które wspominam pochodzą właśnie z okresu dorosłości. A to jeszcze nie koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ethernit: @glaaki @nobrain @trololo55 @Mikoma @arinkao @Cipkozaur @wczesniej_mialem_ksywke @vanitydomain @Greensy @seniorwykopek @yannikto @jaskowe_dolary @krzysztof5750 @AtlantyQ @Massiv @anakhin @sierramikebravo @Elberus @niewiempoco @takJakLubimy @saviola7 Moi kochani, chcecie przeżyć i doświadczyć czegoś tak samo lub podobnie magicznego po raz kolejny jak pierwszorazowa styczność z pegasusem, z windowsem95/98? Spróbujcie zagrać na jakimś VR-ze.
  • Odpowiedz
@Ethernit co jak co ale stare gry lepiej wyglądają na ekranie CRT niż na nowoczesnych monitorach nawet jak ustawisz rozdzielczość 4k. CRT ma to takie rozmycie obrazu i swoisty anty aliasing, przez co niskiej rozdzielczości tekstury nie wyglądają tragicznie a postacie złożone z małej liczby poligonów nie wyglądają jakby były z klocków Duplo lepione.
  • Odpowiedz
@Smartek

@Ethernit: @glaaki @nobrain @trololo55 @Mikoma @arinkao @Cipkozaur @wczesniej_mialem_ksywke @vanitydomain @Greensy @seniorwykopek @yannikto @jaskowe_dolary @krzysztof5750 @AtlantyQ @Massiv @anakhin @sierramikebravo @Elberus @niewiempoco @takJakLubimy @saviola7 Moi kochani, chcecie przeżyć i doświadczyć czegoś tak samo lub podobnie magicznego po raz kolejny jak pierwszorazowa styczność z pegasusem, z windowsem95/98? Spróbujcie zagrać na
  • Odpowiedz
@Ethernit: wg tej teorii ja nie jestem dorosła ¯\(ツ)/¯ można być dorosłym i dalej odczuwać radość, entuzjazm, śmiać się jak dzieciak, angażować, dać ponieść. Tylko lepiej, bo masz hajs, więcej możliwości i dystansu. Ci idioci tego noe sprswdzają.
  • Odpowiedz
  • 7
@arinkao: Nie żadne zmęczenie materiału, po prostu Twój mózg w obszarze odczuwania przyjemności "nie dorósł" jak u części ludzi takich jak ja (i b--ń Boże nie mam tu nic negatywnego na myśli, wprost przeciwnie). Ja z kolei odczuwam to tak, że znudziło mi się dosłownie WSZYSTKO, nawet to czego dopiero pierwszy raz kiedyś spróbuję, że po prostu mój mózg przestał wytwarzać jakiekolwiek endorfiny i zawiesił się w jakimś trybie awaryjnym.
  • Odpowiedz
@Ethernit Najlepsze bylo to, ze nie wazne czy gra dzialala w 15, 30 czy innej liczbie fps to i tak sie w nia gralo zadowolonym, ze wgl chodzi. A teraz gra mi chrupnie co 10 min z 60 na 59 i mi sie grac odechciewa xd
  • Odpowiedz
@Ethernit: Kup sobie oculusa 2 albo 3 i nie gadaj głupot ;) Może i frajda była z Test Drive, F29 Retaliator czy innego Ricka Dangerusa w 8 kolorach, ale to o czym pisze daje prawie taką samą frajde. Nawet boomerom.
  • Odpowiedz