Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że już prawie każdy wpis zaczynam stwierdzeniem że nocka minęła spokojnie i tak było i tym razem. Mamy środek tygodnia, miasto w nocy puste i tylko co jakiś czas pojawiała się znajoma twarz jakiegoś stałego klienta. Niektórzy już nawet przyzwyczajeni że czekam przy okienku z paczką "ich" fajek bo akurat widziałem na kamerach że idą.

Nie pomaga też pogoda, jeszcze niedawno można było spokojnie wypić jakieś p--o w plenerze na plaży, teraz bardziej przydałaby się gorąca herbata na ten wiatr.

Tuż po tym jak zaczałem zmianę przyszła starsza pani z lamentem że pada jej telefon a ładowarka nie działa. Pokazałem jej gdzie mamy stojak z produktami eXc, kable, ładowarki, uchwyty itd. Przyjrzała się po czym skierowała wzrok na mnie jakby chciała mi powiedzieć że chyba nas na tej stacji pogrzało z tą ceną za ładowarkę, jakbyśmy to my te ceny ustalali. Tak czy siak poprosiłem o jej niesprawną ładowarkę i po szybkim sprawdzeniu stwierdziłem że jak w 99% przypadków winny był jedynie uszkodzony kabel, a taki to już mamy w całkiem przystępnej cenie. Podziękowała za pomoc a ja w ramach rewanżu zasugerowałem delikatnie że skoro telefon już się nie rozładuje to można zostawić opinię na Google bo te nam nieco spadły po tym jak wprowadziliśmy w nocy okienko. Od razu napisała opinię w której pochwaliła obsługę, czyli mnie, mam nadzieję że pani kierowniczka zauważy i wpadnie kolejna premia uznaniowa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Stacja otwarta dopiero od niedawna i wszystkie typowe rzeczy które na stacji paliw można znaleźć były u nas wprowadzane stopniowo. Dziś zastała mnie ta na którą czekałem z największą obawą - muzyka na sklepie. Kojarzycie na pewno te składanki royalty free music, choćby z Maka. Takie spokojne rytmy, niemalże jak Bossa nova mające na celu umilenie wizyty w danym miejscu. No właśnie, wizyty a nie siedzenia w ich akompaniamencie tylu godzin. Jestem pewien że za kilka tygodni będę znał na pamieć tekst każdej z tych zupełnie jałowych piosenek, a potem przyjdzie najgorsze - świąteczna promocja i ten sam komunikat co 5 minut. Oby lektor miał mniej irytujący głos niż ten z zeszłego roku na poprzedniej stacji. Niemniej gdyby nie ta muzyka to słyszałbym jedynie buczenie lodówek i świst jesiennego wiatru wpadającego na stację przez okienko. Nie mam zamiaru narzekać.

Na koniec zagadka. Jako że był pan właściciel automatów z przekąskami z drobnymi to mam dla was zagadkę. Ile drobnych jest w każdym z tych woreczków? Od lewej worek pełen monet 1gr, kolejny 2gr i ostatni 5gr. Są to "pełne" kwoty, bez końcówek. Do wygrania absolutnie nic oprócz satysfakcji.

Jak zawsze miłego dnia i smacznej kawusi
#minieristacja
Minieri - Mam wrażenie że już prawie każdy wpis zaczynam stwierdzeniem że nocka minęł...

źródło: temp_file7074217352857820052

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś zastała mnie ta na którą czekałem z największą obawą - muzyka na sklepie. Kojarzycie na pewno te składanki royalty free music, choćby z Maka.


@Minieri: pracowałem długo w markecie, w Makro, ale w jedne wakacje wziąłem dodatkowo Real. Puszczali tam muzykę, ale nie taką Royalty free, tylko normalne polskie piosenki, sęk w tym, że była to jedna płyta w kółko: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Wilki i nie wiem, Rotary
  • Odpowiedz
@Minieri stacja nowa a szafki i płytki jak na starym Statoilu/Circle K. Ech nic tak nie smakowało jak fajeczka o świcie w przerwie pomiędzy nocnymi zombie a porannymi tankującymi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Minieri spoko ziomek z Ciebie, inny by naciągał na najdroższą ładowarkę ultra turbk, co jej zdezelowane xiaomi naładuje w 5 sekund.
  • Odpowiedz
  • 2
@Minieri:

Nie pomaga też pogoda, jeszcze niedawno można było spokojnie wypić jakieś p--o w plenerze na plaży, teraz bardziej przydałaby się gorąca herbata na ten wiatr.


Co ta klimatyzacja wam z głowami porobiła, że nawet dzisiaj tęsknicie za tym nieludzkim skwarem i tropikalnymi nocami. Od paru lat nawet siedzenie nad wodą jest nieprzyjemne.
  • Odpowiedz
@Minieri: za gówniarza pracowałam w centrum handlowym i potwoerdzam- te składanki z czasem ryją banie XD są na równi z przebywaniem X godzin w tym mocnym sztucznym świetle, szumem i ogólnie przedawkowanym kontaktem z ludźmi. Szczególnie w okresie świątecznym. Trzymaj się tam.
  • Odpowiedz