Wpis z mikrobloga

@SzympekSzympkowiak: Dałoś się wprowadzić wymóg informacji o najniższej cenie w ciągu 30 dni? to teraz pora na wymóg "Największa widoczna cena produktu, dotyczy ceny za 1szt. płatną w kasie, bez kart klienta i innego gówna"

Żabka to samo g---o, połowa produktów jakieś questy cena z iles produktó z apkami itp.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: W przeszłości czasem mogło się tak zdarzyć z przypadku lub błędu pracownika. Teraz byłem w 3 biedronkach i cenówki są dokładnie tak ustawione jak na zdjęciu, więc domyślam się że poszedł prikaz z góry, aby celowo wprowadzać klientów w błąd.
  • Odpowiedz
@SzympekSzympkowiak: jak Ci źle, nie umiesz czytać i uważasz, że biedronka zła, a reszta dobra, to na c--j Ty tam idziesz? xD

Skoro jesteś świadomy, że biedronka próbuje wprowadzać klientów w błąd, a nie chce Ci się doczytać faktycznej ceny, to polecam zmienić sklep.
  • Odpowiedz
@latarnia_jastarnia: To sobie zdaj sprawę z tego że kiedyś będziesz stary (o ile dożyjesz) i tego małego druczku zwyczajnie nie zobaczysz. Moim zdaniem by rozwiązać ten problem cena za sztukę powinna być podana największą czcionką a cena typu kup 2 produkty, 3, 4, 5 powinna być właśnie w tych małych trudnych do rozszyfrowania druczkach.

Swoją drogą emeryci chyba już też się uczą bo zaczynają czytać paragony. Ostatnio zastawili pułapkę w
  • Odpowiedz
Jak na dłoni.


Skoro to jest jak na dłoni to cena promocyjna jest też na dłoni ale po tej stronie na którą się akurat patrzysz.

Ten komentarz przypomniał mi dramy o sprzedawanie danych osobowych do innych firm przez google/facebooka. Wtedy też trafiali się tacy co tłumaczyli że przecież wystarczy przeczytać kilkudziesięcio stronicowy regulamin i że wszystko jest w porządku bo się go zaakceptowało 15 lat temu.
  • Odpowiedz
@Radus: albo zabronić sprzedawać po różnych cenach. Jedna cena i koniec, żadnych kart, wielosztuk. Wydaje się gruby kaliber, ale po zastanowieniu - czemu nie? Po c--j nam to g---o? Jakiekolwiek mniej jednoznaczne zakazy otwierają furtki do obejścia prawa
  • Odpowiedz
@Kolarzino: XD matko biedronkarz mi się tu zesrał, rozumiem że choćby pluli na mnie mnie to lepiej zamknąć mordę i zwyczajnie tam nie chodzić? Spoko, że ja umiem czytać, i może nawet Ty również, ale nie każdy musi. Wracaj na elektrodę z której wypełzłeś ananasku
  • Odpowiedz