Wpis z mikrobloga

jak betonowce na rynku mieszkaniowym to by był totalny kataklizm xD


@Smonk_Da_Wead: no właśnie nie wiem. Bo ludzie kupują i czekają na najem nie liczą ROI kasa spływa co mc. A tak mieli by raz do roku dywidendę na konto. Akcje by trzymali 20-30 lat i lepiej by na tym wyszli. Oczywiście przydałaby się u nas sytuacja gdzie dywidenda jest wypłacana raz na kwartał czy raz na mc.
  • Odpowiedz
  • 208
@Smonk_Da_Wead: Ciekawe ile wytrzyma taka solidarność między lokalnymi deweloperuchami. Tajemnicą poliszynela jest, że jak w dzielnicy są 3 budowy to zwykle są w zmowie cenowej i wspólnie ustalają minimum. Teraz pytanie kiedy który zacznie pękać i zapragnie wyprzedać się przed innymi XD
  • Odpowiedz
A tak mieli by raz do roku dywidendę na konto


@acpiorundc: Są spółki co wypłacają dywidendy co kwartał i wychodzi całkiem spoko. Jeszcze przyjmując, że ładujesz się gdzieś w dołku to po kilku latach możesz wyciągnąć ładny % ze sprzedaży akcji.
  • Odpowiedz
Aha czyli nie obniżymy cen mieszkań tylko sobie poczekamy aż rudy zrobi tak żeby było git. No kto by się spodziewal xD jeszcze sobie myślę jak malo godności trzeba mieć żeby tak mówić. Ja bym w lustro nie mógł spojrzec.
  • Odpowiedz
Moje marzenie zobaczyć januszy lokujących swoje oszczędności życia w jedyną słuszną inwestycję tj beton, po tym jak się zacznie na rynku panic sell, bo przecie na betonie się nie traci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mickpl wystarczy prosta deklaracja rządu w którą stronę idzie z BK0 i wszystko wraca do normy. Nikt normalny kto pierwotnie łapał się na BK0 nie kupi teraz mieszkania i nie straci kilkuset tysięcy dopłat.
  • Odpowiedz