Wpis z mikrobloga

Ten portal to takie g---o, że brakuje mi słów xD Najpierw branie kasy od Orlenu, teraz od kogoś za blokade tagu nieruchomości. Do tego ciągła cenzura i ograniczanie wolności słowa na całym portalu, regulamin stosowany wybiórczo jak się akurat modowi spodoba, brak jakiejkolwiek transparentności i nie zapominajmy o tragicznym UI od roku. Jakim chujem portal może być aż tak zły i ciągle działać?

#nieruchomosci #moderacjacontent
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olcayn: jest wyraźnie mniej ludzi niż jeszcze parę lat temu. Po tym jak zablokowałem patotagi typu #famemma, jestem w stanie przejrzeć całe gorące w 15 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki Białek za r--------e portalu, bo dzięki temu marnuję tu mniej czasu
  • Odpowiedz
@olcayn: Najbardziej żenujące jest, ze wykop za cały zeszły rok mial 4mln przychodów. Wiec oni naprawdę się szmacą za jakieś drobne albo płatności w rogalach xD
  • Odpowiedz
@olcayn: Ważne że Michał ma pieniążek, może sobie kupić co chce jakąś nieruchomość, fajny samochód, jechać na fikuśne, drogie wakacje. A wykopki i portal to j---ć, to on tutaj rozdaje karty xD Myślę, że czas na bojkot, upadek i wreszcie finał tej spaczonej, ocenzurowanej i interesownej s---------y jaką jest wykop.pl.
  • Odpowiedz
@ehhniestety: tak na serio? Już i tak większość wykopu siedzi na reddicie. Wystarczy porównać zagozalosc i poziom dyskusji. Wykop już tylko leci na sentymencie i przyzwyczajeniu
  • Odpowiedz