Wpis z mikrobloga

Startuje nowa telewizja karnowskich i obejrzałem pierwsze 10 minut wiadomości i k---a nie wyczytałem. Jako pierwszy gość - karakan, wspominanie o tym jakie to obecne wiadomości nudne i nieciekawe, Kuczmierowski niewinny i ofiara zemsty za "rzekome przekroczenie uprawnień". Władza ściga biednych policjantów co walczyli z imigrangrami na granicy.

Naprawdę sprawdźcie co wasi rodzice/dziadkowie oglądają bo kremlowscy będą serwować propagandę na pełnej k----e. Pranie mózgu z mocą tysiąca karakanów/m^2

#tvpis #polityka #bekazpisu
kobiaszu - Startuje nowa telewizja karnowskich i obejrzałem pierwsze 10 minut wiadomo...

źródło: 1000010636

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kobiaszu: @xyz_xyz Bo republika chyba sie kurczy powoli - pewnie przez te amartoszczyzne, no i chcą mieć "zapasowy" kanał coś jal miras na wykopoe multikonto. Przeciętny wykopek ma w swoim arsenale jakieś multikonta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kwmaster: No mi sie z technicznego punktu widzenia bardziej podoba, niż republika, która amatorką wali z kilometra. Do TVNu podjazdu nie mają, ponieważ TVN24 to prywatna stacja ze stałym abonentem, bez wykupienia nie obejrzysz a to oznacza, że oni mają stałych widzów, którzy co miesiąc płacą subskrypcje za dostęp
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz