Wpis z mikrobloga

#realmadryt niech mi ktoś przedstawi tok myślenia anczela z wystawieniem ceballosa od pierwszej minuty. Być może nie mam pojęcia o piłce i czegoś nie widzę lub nie rozumiem. I zanim ktoś napisze, że łatwo tak po meczu, bo słabo zagrał, to już przed bylo wiadomo co on zagra. Gra piach odkąd pamietam i szczerze, nie mam pojęcia czemu gra on a nie brahim, który dzisiaj w chwilę zrobił więcej niż ten parodysta. Gra on a nie guler, który dzisiaj e ogóle murawy nie powąchał. Dramat.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomszczyk: Betis nie ma placków w środku pola, którzy będą w---------ć lagi na czarnoskórego skrzydłowego, więc z braku kogokolwiek kto umie przytrzymać piłke i zrobić kółeczko musiał wystawić Ceballosa. W sumie nie takie głupie, też przed meczem o tym myślałem. Pierwszą połowę grał dobrze, dopiero w drugiej zaczął o---------ć i szybko został zmieniony.
  • Odpowiedz
@tomszczyk: on miał dziś za zadanie po prostu przytrzymać dłużej piłkę i rozrzucać ją do boku. Mi się podobało jak pracował w obronie, ciągle męczył tego Carvalho, wyskakiwał wysoko do pressingu. W pierwszej połowie zagrał całkiem solidnie jak na jego możliwości. Też nie jestem jego fanem, ale skoro już musi być w tej kadrze i nie da się go wypchnąć z klubu, to niech Carlo wykorzystuje te jego kilka atutów.
  • Odpowiedz
@tomszczyk nie wiem, ale wydaje mi sie, ze moze chcial tym bardziej wzmocnić środek i defensywę, i zamiast wystawiać bardziej ofensywnego Gulera/Brahima? Ceballos to też taki jeździec bez głowy, który lata za tą piłką jak Mariano i może też o to chodziło. Oczywiście to nie wyszło, wiec powinen zmienić go wcześniej. Brahim do dziwny przypadek, bo nie pamietam meczu, który zagrał dobrze od pierwszej minuty, z Las Palmas był tragiczny. On
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Bo Real teraz nie ma żadnego dobrego pomocnika, który umiałby przytrzymać piłkę, jedynie Ceballos i Modrić. Jeden być może i miał potencjał, ale stracił go przez brak gry, a drugi powinien odejść na piłkarską emeryturę.
Camavinga kontuzja, a on raczej jest takim pomocnikiem co drybluje sobie (jak kiedyś Kovacić). Nie ma nikogo jak Kroos, czy Alonso (albo Modrić za dobrych lat). Jude ma kontuzję i teoretycznie jest na tyle
  • Odpowiedz