Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z pokolenia wychowanego w dobie internetu a i tak nie umiem w związki online.. rzadko ale zdarza się umówić z panną z #tinder i co dalej? nie szukam seksu a żeby wiedzieć czy chce z nią być potrzebuje czasu. Potrzebuje pospotykać się, przeżyć coś razem, nawiązać więź, kilkadziesiąt godzin rozmów, itd. Żadna nie da tyle czasu bo na tinderze ma setki rozpoczętych rozmów i co raz nowy, lepszy się dobija więc nie skupia się na rozwoju istniejącej relacji. Musiałaby po spotkaniu ze mną usunąć to i odciąć się od innych żeby skupić się na naszej relacji co jest niemożliwe.
Wchodzenie w związek na poważnie po 1 spotkaniu też nie ma sensu. Z tego co wiem to nigdy nie piszą z jednym na raz. Z drugiej strony mówią też, że tyle osób do nich pisze że nikomu już nie odpisują bo nie nadążają. Sam zresztą widzę podobnie.. jak mam kilka par to najczęściej większość się wykruszy więc lepiej mieć więcej a jak mam więcej to ciężko zaangażować się w jednej konkretnej bo za dużo rozmów i nie ogarniam.
Skoro jest tak beznadziejnie to jaka jest alternatywa? Szukać na żywo? Wiele mirków mówi, że to już przeżytek i creepy. Szukać wśród znajomych? Ci już dawno się pożenili i powyprowadzali się więc zostałem sam. Klubów nie lubię i za duża rywalizacja. Grupki na FB to siedlisko spermiarzy i same panny mówią, że szukają w góry ale tylko koleżanki..

#agepill #przegryw #feels #podrywajzwykopem #tfwnogf #badoo #zwiazki #relacje #przegrywpo30tce #blackpill #redpill


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z pokolenia wychowanego w dobie intern...

źródło: 91pph5

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem z pokolenia wychowanego w dobie internetu a i tak nie umiem w związki online


@mirko_anonim: I bardzo dobrze.

rzadko ale zdarza się umówić z panną z #tinder i co dalej? nie szukam seksu


Tinder to aplikacje w 90% na szybki numerek, szybkie emocje - nie masz prawie szans na normalny związek.
  • Odpowiedz
Jestem z pokolenia wychowanego w dobie internetu a i tak nie umiem w związki online.


@mirko_anonim: Jak masz umieć? Twój potencjał genetyczny (np: morda, wzrost) to umiejętność czy dar od losu? No właśnie.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
utalentowany-przewodnik-93: @Mirkwood: ale co mi z potencjału genetycznego skoro ja potrzebuje czasu żeby wiedzieć czy chce z nią być, nadajemy na tych samych falach itp? Przecież nawet będąc chadem ja potrzebuje spotykać się tygodniami żeby widzieć czy to to. To mało miałaby innych na moje miejsce? tu trzeba czasu

  • Odpowiedz
jak wytlumaczysz ze prawie kazdy moj znajomy ma laske?


@mirko_anonim jak mnie denerwuja glupi ludzie patrzacy na to CZY dany facet jest w zwiazku a nie JAKI ma zwiazek.

To teraz sobie szczerze pogadaj z kazdym z tych znajomych w 4 oczy przy alkoholu czy:
  • Odpowiedz
@git_commit: Ja akurat chce trad wife, ale tak, gównozwiązek to nie związek. Po zaczęciu związku kobiety tyją i mają wyiebane. S... raz na miesiąc to i tak pozytywne myślenie. Im dłuższy związek tym mniej s...

Szukanie miłości dziś to jak szukanie pierścionka w kanałach.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Byłem na pierwszych randkach z dwoma z Tindera, było moim zdaniem ok na każdym spotkaniu, nie kończyły się szybko, były tematy do rozmowy itd. Ja nie byłem w skowronkach po żadnym z tych spotkań ale chciałem się spotkać jeszcze raz żeby jeszcze lepiej się poznać, zobaczyć, czy rzeczywiście coś z tego może być. Po każdej randce miałem odmowę, ”że to nie to". Kobiety dyktują warunki na Tinderze, im nie
  • Odpowiedz
Ja akurat chce trad wife, ale tak, gównozwiązek to nie związek. Po zaczęciu związku kobiety tyją i mają wyiebane. S... raz na miesiąc to i tak pozytywne myślenie. Im dłuższy związek tym mniej s...


@LostHoldenCaulfield: lochy tyją bo lamusy im dają ślub więc mają lamusa w garści bo już wiedzą że jak fiknie to straci chałupę i samochód, więc po co ma się starać taka locha,
Mój M--f się mega
  • Odpowiedz