Wpis z mikrobloga

ja rozumiem że każdy lubi się śmiać z @mickpl i z jego przepowiedni, ale przecież chłop miał rację xD gdyby nie to że państwo robi wszystko żeby ceny rosły to już dawno mielibyśmy spadki, gdyby nie wakacje kredytowe, bk2% a teraz zapowiedź i niepewność co do 0% to teraz mielibyśmy spadki podobne do tych za naszą zachodnią granicą
#nieruchomosci
12lat25cm - ja rozumiem że każdy lubi się śmiać z @mickpl i z jego przepowiedni, ale ...

źródło: 559d1218d87e7e18db8131b8e732473bf29d131530d00f9254ce10cffc63b2d5

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nikt nie mógł przewidzieć tego, że państwo zacznie sypać miliardy żeby ceny nie spadły


@12lat25cm: tylko wszyscy wzrostowicze, którzy pisali że tak będzie xD a mick odpisywał, że są gupi i myślą na chłopski rozum i tak się nie da
  • Odpowiedz
@12lat25cm: no nie przewidział tego czyli się pomylił xD Nie możesz skreślić 6 cyfr w totka, nie trafić ani jednej a potem mówić: "No gdyby się wylosowały te co skreśliłem to miałbym rację i byłbym milionerem". Nie tak działa przewidywanie tego co może się wydarzyć xd
  • Odpowiedz
  • 11
@wypopekX: wzrostowicze swoje przekonania opierali na tym, że będzie rosło bo będzie rosło bo przecież zawsze rośnie, ktoś inny swoje przekonania opierał na prawach rynku
  • Odpowiedz
wzrostowicze swoje przekonania opierali na tym, że będzie rosło bo będzie rosło bo przecież zawsze rośnie


@12lat25cm: nie, to spadkowiczom się wydaje, ze tak myślą wzrostowicze, bo w kółko to sobie powtarzają xD
  • Odpowiedz
  • 3
@olcayn: złe porównanie, większa szansa była że będzie spadało bo takie są prawa rynku, ktoś stosując chłodną kalkulację postawił na zdarzenie które ma 80% szans i się nie wydarzyło
  • Odpowiedz
  • 0
nie, to spadkowiczom się wydaje, ze tak myślą wzrostowicze, bo w kółko to sobie powtarzają xD


@wypopekX: no to na czym wzrostowicze opierają swoje analizy? na potężnych analizach midela? xD
  • Odpowiedz
@12lat25cm: Screen z mojego wpisu dlatego chce się ustosunkować.
Nie popieram polityki monetarnej czy finansowej w postaci BK2 ostatnich rządów ALE trzeba wiedzieć jak wygląda rzeczywistość. W moim wpisie intencja była jedna, że będąc wręcz fanatycznym wyznawcą spadków na nieruchomościach zawsze się straci, gdyż kiedy w końcu doczekamy się tych radykalnych spadków to stabilizacja ceny po korekcie może być nadal wyższa niż w tym "przysłowiowym" 2020, gdyż za długo to
Shrug - @12lat25cm: Screen z mojego wpisu dlatego chce się ustosunkować.
Nie popieram...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@12lat25cm: a te prawa rynku to absurd totalny

Micki wymyślił strategie rezerwowania pod bk2 żeby wziąć mieszkanie po cenie z 2022 na tanim kredycie. Po czym sam tego zupełnie niekonsekwentnie się nie trzymał. A jakoś na początku roku po skończeniu bk2 rzekomo chodził na spotkania oglądać mieszkania bo planował zakup.

Po prostu micki usuwa co jest niewygodne i potem może Ci się wydawać że to wygląda na logiczne i poukładane.
  • Odpowiedz
On ma racje a ci co mieli w jego analizy w------e maja mieszkania gdzie peklują od 8 lat zamiast słuchać jak to robią rodzice za ścianą.

Ciekawe kto na tym lepiej wyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nikt nie mógł przewidzieć tego, że państwo zacznie sypać miliardy żeby ceny nie spadły


@12lat25cm: no faktycznie dopłaty były zawsze kiedy były wysokie stopy, ale tym razem nikt nie mógł tego przewidzieć xdddd
  • Odpowiedz