Wpis z mikrobloga

User @Mega_Smieszek mnie zainspirował dziś memem o babciach.

Moja babcia, to działkowy anioł i na 87lvl:
- mieszka sama od 78r
- ogarnia sobie działkę sama
- hoduje na tej działce ropuchy żeby zjadały ślimaki (mają kryty basen xD)
- ma miliard kwiatów w mieszkaniu i zna wszystkie ich nazwy oraz sposób dbania o nie na pamięć
- szyje sobie sama ubrania takie, że czasem jej ich zazdroszczę
- opiekuje się zwierzętami sąsiadów podczas ich nieobecności (psy, koty, króliki)
- codziennie zapisuje stan pogody w notesie
- nadal jeździ na rowerze
- ma w domu cegłę, która służy jej jako termofor (po nagrzaniu) i ciężarek do ćwiczeń
- zna "Pana Taduesza" na pamięć
- w telewizji ogląda tylko Animal Planet i Fashion Channel
- śpi na krytym balkonie, bo lubi jak jest chłodno i przewiew
- nie lubi starych bab i klech
- za komuny brała udział w międzyzakładowym konkursie strzeleckim i zajęła drugie miejsce.


- używa niezmiennie od lat Pani Walewskiej

Na zdj babcia w jednej ze swoich stylówek i samodzielnie uszyty krawat z jedwabnej apaszki.

#babcia
oficjalniemartwa - User @Mega_Smieszek mnie zainspirował dziś memem o babciach. 

Moj...

źródło: temp_file8693335644001318876

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oficjalniemartwa: moja też 87, ale od czasu, gdy okazało się, że na skrzyżowaniu, którym jeździła rowerem na działkę nie ma pierwszeństwa (i nigdy nie miała, przez 50 lat najwyraźniej miała szczęście XD) już nie ma działki i trochę się jej nudzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@zarazwyjdezsiebie ma wkopany pojemnik z otworami w klapie, w nim trochę wody i w sezonie trzyma tam ich kilka i gdy spedza czas na działce, to je wypuszcza na trochę żeby "sprzątały" albo podrzuca im ślimaki, po sezonie idą w świat. Nie jest to pewnie najskuteczniejsza metoda, ale ma swój klimat xD
  • Odpowiedz
@oficjalniemartwa:

- za komuny brała udział w międzyzakładowym konkursie strzeleckim i zajęła drugie miejsce.

Dwie osoby brały udział.


Czyli babcia zajęła zaszczytne drugie miejsce a jej konkurent haniebne przedostatnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz