Wpis z mikrobloga

@Koyana Aż wszedłem na wikipedie, żeby zobaczyć co to w ogóle jest i przeczytałem, że brała udział we freakfightach. No super kurła osoba do inspiracji xD Można brać z niej przykład. Ha tfu
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: ile wy macie lat i jakim cudem zyjecie w internecie nie wiedząc kim jest lexy? nie wiem czy to powód do dumy, czy raczej pokaz głupoty i braku obycia a wręcz bycia boomerem, c--j z nią, jest jaka jest, nie mniej jednak ja mając 27 lat, majac git prace, zycie prywatne i towarzyskie, znajduje czas na to zeby wiedziec co sie dzieje w internecie jak i na swiecie XD
  • Odpowiedz
@fearofgod:

ile wy macie lat i jakim cudem zyjecie w internecie nie wiedząc kim jest lexy?


@fearofgod: to jakas pasta? xd Pierwsze słyszę o jakiejś Lexy - nick kojarzy mi się z jakąś aktorką p---o. Nie oglądam TV, w Polski internet raczej też nie wchodzę. Pudelek/gwiazdeczki/hiphopolo też nie mam ogólnie dostępu. FReakfightów też nigdy nie oglądałem - raczej jestem z tych normalnych ludzi. xd
  • Odpowiedz
@fearofgod przeciez jakiś niszowy pustak z polskiego yt xD kojarze ją ale absolutnie nic bym nie stracil gdyby nie istniała albo bym jej nie znał
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: a ja juz wiem ze jestes wiesniakiem i do tego pewnie brzydkim, jestem przeciwnikiem patusów nr1, za to jestem przystojny, dobrze zbudowany mam przepiekną dziewczyne i wykop odwiedzam tylko zeby poczytac jak wyglada zycie nerdów i tych brzydkich ludzi ktorych mijam na ulicy i sie z nich smieje bo wyglądają jak p---y i do tego nie potrafią sie nawet dobrze ubrac
  • Odpowiedz