Wpis z mikrobloga

Dwa miesiące temu odebrałem nową Teslę 3, ale żeby w świecie była równowaga to zakupiłem do niej Mercedesa E klasę z 3 litrowym dieslem z 2009 roku od pierwszego właściciela, salon PL.

Teslą w dwa miesiące przejechałem 12 tysięcy kilometrów bo trochę wyjazdów wakacyjnych się trafiło, ogólnie jest to świetne auto, w tej cenie - około 170k brutto po dotacji to na pewno nic lepszego prosto z salonu nie kupicie.

Natomiast dzisiaj wybrałem się pierwszy raz w trasę 15 letnim dziadkiem i to jest prawdziwa ekologia.
3 litrowy diesel, który pali 6.2 litra na 100 kilometrów i służy już 15 lat.

Samochód 15 lat a jeździ jak nowy, w środku jak nowy, ma wszystkie niezbędne rzeczy, które według mnie samochód musi mieć :
- Automat, tempomat, światła ksenon z ILS (taki udawany matrix) i wygodne fotele.

Jak skończy mi się leasing za niecałe 3 lata to Tesla może jeszcze z 2 lata pojeździ i to będzie koniec jej służby, a ten Mercedes pewnie dalej będzie jeździł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #tesla #ekologia #oswiadczenie
Warcomx - Dwa miesiące temu odebrałem nową Teslę 3, ale żeby w świecie była równowaga...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
@Warcomx piękne auto i pewnie nie rozleci sie jak Tesla po jakimś czasie. Szkoda ze zamiast skupiać się nie p--------h nie wymyślą jakiś dobrych filtrów do montażu w starych dieslach które służyłyby jeszcze X lat. Łatwiej zrobic strefy zamknięte w miastach i napchac kieszenie producentom pseudo ekologicznych elektryków
  • Odpowiedz