Wpis z mikrobloga

Jak zwiększyć liczbe lajków? Mam 3 zdjęcia, wszystkie samojebki ale takie lepsze, gdzieś w plenerze z naturalnym światłem, ostre itp a mam 3 pary od miesiąca już, i żadna nie odpisuje, ryj nie jest raczej problemem bo mam na photofeelerze ocene ok 5/10, koleżanki mowią że nie możliwe że mam tylko 3 lary, nawet kiedyś obca dziewczyna (znajoma mojej koleżanki) powiedziała że jestem przystojniacha, opis mam fajny i nic, nie wierze że nie ma ani jednej dziewczyny która by się mną zainteresowała
#tinder #badoo #podrywajzwykopem
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wszystkie samojebki ale takie lepsze


samojebki są słabe, lepiej się zgadaj z kumplem albo koleżanką żeby ci zrobili jakieś fajne zdjęcia

ale tinder itp. to i tak strata czasu dla przeciętnych facetów. Dobre miejsce dla bardzo dobrze wyglądających facetów, którym wystarcza wyrywanie w miarę dobrze wyglądających kobiet.

@MetalowyBieg:
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: poza internetem, większość poznaje się przez znajomych albo mając jakieś wspólne hobby się poznają. Średniaki z wyglądu które dobrze ogarniają styl i się nie krępują zagadywaniem do nieznajomych poznają w klubach albo zagadując na mieście. Reszta to raczej samotność.
  • Odpowiedz
  • 0
@Brzychczy eh czyli its ołver? Poznałem wszystkich znajomych moich znajomych, z reguły to mężczyźni bądż pary, brak samotnych kobiet, moje hobby to grzebanie przy aucie i militaria a do klubów nie chodze bo to zupełnie nie moje klimaty, conajwyżej jakiś pub ale w pubach też przychodzą ludzie ze znajomymi i nie widziałem jeszcze nikogo samotnego w pubie
Mam styl, chodze regularnie do barbera, dużo wydaje na pielęgnacje/ubrania/kosmetyki w tym mam po
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: niekoniecznie over ale to taka trochę kwestia czy będziesz miał farta czy nie, wśród znajomych swoich znajomych czasem pojawiają się jakieś nowe osoby a niektóre zajęte laski przestają być zajęte, w pubie jak się ma dynaminę to można zagadać i do laski, która tam wpadła ze znajomymi. Nawet ten tinder jak będziesz tam tkwił długo to może Ci się coś trafi na farcie.

Ja sporo zagadywałem na mieście ale
  • Odpowiedz
Tinder służy do przerabiania twojej samotności i desperacji na dolary dla Singera i Finka. G---o tam znajdziesz a nie dziewczynę, tylko zostaniesz z rozwaloną psychiką. Zrób sobie przysługę i wywal to.

  • Odpowiedz