Wpis z mikrobloga

jaki jest sens istnienia sedanów w ogóle?


@van-der-staas: Do wożenia się z tyłu mając szofera. Do prowadzenia samemu to tylko albo SUV jako rodzinne i pakowne auto albo pickup jak ktoś ma farmę albo coupe. Reszta to wynaturzenia.
  • Odpowiedz
@Bejro

Do prowadzenia samemu to tylko albo SUV jako rodzinne i pakowne auto

A jeśli jestem zdrowy, nie mam problemów z kręgosłupem i potrafię wsiąść do normalnego samochodu oraz mam penisa słusznych rozmiarów to po co mi SUV?
  • Odpowiedz
  • 1
@Archaniol_bo_rzyga_bryje każdy kupuje to na co ma ochotę i czego potrzebuje, co do sportowego kombi to czasem możesz sobie pozwolić na jedno auto, na co dzień jesteś grzeczny z rodiznka ale rano jakiś czas wolisz przycisnąć... oczywiście szybko ale bezpiecznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
A jeśli jestem zdrowy, nie mam problemów z kręgosłupem i potrafię wsiąść do normalnego samochodu oraz mam penisa słusznych rozmiarów to po co mi SUV?


@van-der-staas: Niepotrzebny zupełnie, to wtedy normalnie coś pokroju mx-5 kupujesz albo powiedzmy Mercedesa E coupe jak trasy robisz. Ale jak masz też żonę i dzieci to wtedy możesz mieć jeszcze auto pokroju BMW X3/X5 aby normalnie bez schylania fotelik i dziecko montować.
  • Odpowiedz
Jak tym parkujesz w ciasnych garażach podziemnych?


@mk321: Parkowanie i ogólnie jazda kombi wbrew temu co mówią niektórzy ludzie wcale nie jest jakieś trudne chociaż taką e-klasą jak tam wyżej to już się trochę jak busem jeździ jak ci się w lusterku ciągnie.
  • Odpowiedz
@Bejro

Ale jak masz też żonę i dzieci to wtedy możesz mieć jeszcze auto pokroju BMW X3/X5 aby normalnie bez schylania fotelik i dziecko montować.


Naprawdę, nie mam ani kryzysu wieku średniego ani kompleksów. Po co mi zabawki typu mx-5 albo takie przerośnięte krówska jak te beemki? Prowadzi się gorzej od passata, mimo absurdalnych rozmiarów nie ma więcej miejsca, siedzi się jak w busie, ale za to pali w cholerę, bo
  • Odpowiedz