Wpis z mikrobloga

@Archaniol_bo_rzyga_bryje:
po pierwsze, 2,0 tdi król królowa każdej wsi
po drugie, sportowe kombi jest zajebiste, jak chcesz z---------ć to z----------z, jak chcesz przewieźć worki kartofli to przewozisz, jak chcesz z---------ć z workami kartofli to z----------z z workami kartofli
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Zawsze mnie rozwala to biadolenie "prawdziwych samochodziarzy" jakie to kombi są paskudne xD Najpiękniejsze nie są, najbrzydsze też nie ale przynajmniej nie udają czegoś czym nie są jak masa pseudosportowych fur czy innych SUVopodobnych maszkaradztw, które w środku mają miejsca tyle co w starym Uno i używane są jedynie w mieście bo nie wyjedziesz tym nigdzie poza asfalt. O------e jakby miały w Rajdzie Dakar startować a szczyt ich możliwości
  • Odpowiedz
@boryspo jest jeszcze 525d 2.0d biturbo które przy 218km i 450 nm robi setkę w 6.9s, a po lekkim programie schodzi do 6s. Mi wyszło ~270km i 500nm przy delikatnym programie z ekologią i zbiło sekundę bez robienia softu skrzyni. Teraz największy problem to opona która przestała kleić, 19/245 od Klebera nie daje rady. Jakbym nie sprzedawał auta to wleciałyby prawilne opony o szerokości 265.

A można wywalić ekologię i robić
  • Odpowiedz
To dla ziomków ktorzy za szybko zostali TATA i nie zdążyli wyszaleć sie na drodze/na torze. Maja male penisy, szybko dochodzą lub cokolwiek sobie tam pomyślicie. Produkowane przez takie same osoby ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Właściciel leona 3 w kuperce z kuprem

Myślałem na meganką 3 w RS (hehe, bym pewnie tu już nie pisał). Myślałem na asterką J w OPC. Myślałem nad leonem w hatchbacku. Stanęło na wersji kombi. Chociaż następnym autem będzie liftback (sedany i liftbacki to moje marzenie małe, ale budżet nie pozwalał na te jakie chciałem, następnym razem!).

A dlaczego kombi, pomimo tego, że jestem bezdzietnym
  • Odpowiedz