Wpis z mikrobloga

@MegaSprawiedliwosc666: dasz dasz, bo terapia antyhiv jest dofinansowana z podatków xD

@VectoRrr luźno, poziom jest naprawdę naprawdę zróżnicowany, jestem pewien że na standardowej imprezie weekendowej takich jak wy, to będzie z 4-5 par. A może nawet i starsze i grubsze :P

@Lupus_Management a jakie polecasz? Ostatnio dałem szansę po paru latach i wyszedłem dość szybko, przede wszystkim dla mnie jest trochę przyciasna.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wykopowe zesrańsko to miód dla moich oczu xD

Bardzo rzeczowo opisane, mnie raczej takie akcje nie kręcą, ale sapać się do kogoś bo spełnia swoje fantazje to najbardziej wykopowe g---o jakie można zobaczyć.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim dobry wpis, zawsze byłem ciekawy jak to wygląda. Niestety raczej nie skorzystam z tego, bo jest nam bardzo dobrze i boję się żeby mogło to zepsuć relacje na przyszłość. Mam znajomych, którzy próbowali już wielu rzeczy i doszli do ściany, ciężko jest ich zaspokoić.
  • Odpowiedz