Wpis z mikrobloga

@digbik: ja mialem odwrotnie, wzialem ukrow bo chcialem taniej i na teraz. Wiecej nie wezme, nie dosc, ze 2 razy placilem to jeszcze musialem czekac 3 miechy na normalna ekipe az poprawi po nich
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski jestem przekonany ze wiekszosc tych komentujacych sama miala w przeszlosci epizod pracy za granica (albo nadal tam pracuja). Taki to obraz tych naszych zolnierzy wykletych - bieda umyslowa i brak jakiejkolwiek refleksji
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: Stalin zrobił z Polski monolit kulturowy i narodowościowy niestety, a komuna skutecznie spłaszczyła naszą kulturę chociażby kulinarną do schabowego i karpia. Z państwa wielonarodowego i bogatego kulturowo, gdzie Polak żył obok Białorusina czy Żyda, Ukraińca, Niemca albo Czecha (Polacy to było niecałe 70% ludności) staliśmy się mentalnie ksenofobicznym i rasistowskim zakątkiem Europy. Na codzień widzę to w wielu grupach na FB, jak tylko obcokrajowiec napisze coś łamanym polskim to
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski jak są normalni to nie rozumiem problemu. Sam pracuje na budowach, spotkałem zajebistych ludzi z Ukrainy jak i zjebów totalnych. Tak samo jest z Polakami. Do tych co dobrze i uczciwie robią, nie widzę sensu się p-----------ć.
  • Odpowiedz