Wpis z mikrobloga

Kogoś tu #!$%@?ło xd Burger za 55 zł

Mazury cud natury. W ostatni weekend całe miasto zawalone turystami, a w restauracjach pustki. Ludzie śmieją się z wielkich przedsiębiorców na spotted bo za piwo w butelce ponad 20 zł. Parokrotna przebitka xd Żarcie drogie, za niedopieczoną małą pizze kumpel ostatnio zapłacił 50 parę zł. Oczywiście kelnerzy i kelnerki bez umów o prace i za śmieciowe pieniądze bo jako klient mam sie biednej dziewczynie czy chłopakowi dopłacać do wypłaty w tipie mimo, że już zdarzylem przepłacić zamawiając cokolwiek. Jak poprosisz o paragon to zaraz wielkie oczy.

Nie będzie mi szkoda jak te gówno interesy zaczną się zamykać na własne życzenie

Znajomy był w Barcelonie w ten weekend i zdziwiony, że tak tanio xd

#polska #gastronomia
KiedysMialemFejm - Kogoś tu #!$%@?ło xd Burger za 55 zł 

Mazury cud natury. W ostatn...

źródło: temp_file749829378472098344

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kiedys_Mialem_Fejm: sluchaj to moze otworz jakas knajpe z tanim dobrym jedzeniem. Albo ktokolwiek tam ciekawe czemu na to nikt nie wpadl ? Ludzie by walili drzwiami i oknami przeciez jakby bylo tanio. A tak serio to knajpy sa prawie full wszedzie gdzie bylem w tym roku.
  • Odpowiedz
@19216811: Oho jest i on Pan Niewolnik

Są pełne bo Polacy mają świadomość konsumencką na poziomie przedszkolaka. Niemcy robią raban bo kebab jest za drogi i zajmują się tym nawet politycy https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-niemcy-ogolnonarodowa-awantura-o-kebab-padl-niecodzienny-pos,nId,7502337 a Polak jeszcze będzie dumny, że go ktoś wydymał bez mydła.

Później skutkiem tego jest, że my mamy drożej od naszych sąsiadów w tych samych sklepach za te same produkty bo was nikt nikt nie nauczył, że przepłacanie
  • Odpowiedz
Nie będzie mi szkoda jak te gówno interesy zaczną się zamykać na własne życzenie

Znajomy był w Barcelonie w ten weekend i zdziwiony, że tak tanio xd


@Kiedys_Mialem_Fejm: oby jak najszybciej to zdychało, chociaż patrząc po tym co się dzieje to raczej nierealne. W Polsce jak za coś nie przepłacisz to znaczy, że kupiłeś coś #!$%@? jakości/ nie stać cię. Lata komuny wychowały zakompleksione społeczeństwo.
W Wenecji jadłem tańsze żarcie niż w tym #!$%@?łku xD Ale przecież tam nie ma kelnerów a i koszty prowadzenia biznesu są niższe porównując z budą na zadupiu ( ͡°
  • Odpowiedz
Albo ktokolwiek tam ciekawe czemu na to nikt nie wpadl ?


@19216811: jak to nie wpadł? W Polsce jest zatrzęsienie dobrych knajp z normalnymi cenami - wiadomo, że czasy burgera za 8zl minęły, ale za 20zl ciągle da się zjeść porządnego i to w wielkim mieście takim jak Kraków

A ty będziesz bronił januszy co odgrzewają mrożone frytki bo w okolicy nie ma nic innego albo jest to samo w
  • Odpowiedz
@proteinov: Niektórzy zwyczajnie jak nie przepłacą są chorzy. Z drugiej mańki u nas dalej McDonald jest przez niektórych uznawany za restauracje więc o czym my mówimy.

jak to nie wpadł? W Polsce jest zatrzęsienie dobrych knajp z normalnymi cenami - wiadomo, że czasy burgera za 8zl minęły, ale za 20zl ciągle da się zjeść porządnego i to w wielkim mieście takim jak Kraków


@conamirko: Tylko to trzeba pochodzić
  • Odpowiedz
@Mikster: Huta Smaku - za parę złotych więcej Wolove na Mistrzejowicach. W obu miejscach polecam zjeść na miejscu a przynajmniej samemu odebrać - to zresztą chyba oczywiste
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: nie mogę się doczekać aż te pseudobiznesiki co rzucają ceny z kosmosu zaczną padać.

Za granicą w euro jedzenie mniej kosztuje niż w polsce wliczając to restauracje, regiony turystyczne, a jak dużo bardziej mają rozwniętą gospodarkę i zarobki.
  • Odpowiedz