Wpis z mikrobloga

Dobra, bo ile kroć znajduje sobie jakies perfumy które mi się podobaja, to potem zawsze znajduje opinie:

TO JUZ NIE TO SAMO CO KIEDYŚ, W 2007 ROKU TO BYLY SUPER TERAZ TRZYMAJA SIE GODZINE

dajcie proszę kilka perfum które będę mógł sobie znaleźć w douglasie/sephorze zeby przetestowac, które OBECNIE maja fajny zapaszek i do tego długo się utrzymuja

no i tak w rozsadnej cenie, do tego 300, max 400zł za 100ml

te które miałem wcześniej i mi się podobały:
D&G the one edp
versace pour homme
dior l'homme intense

#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akke: Żadne, wszystko zostało wykastrowane.

Niestety, takie realia. Dotyczy nie tylko perfum - mebli, ubrań, bielizny, sprzętu agd
  • Odpowiedz
@Irciu: to moze czas w sumie zrobic wielki reset i nie mowic o rzeczach ktore nie sa juz do kupienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) mamy to co jest teraz w sklepie i tyle
  • Odpowiedz
to moze czas w sumie zrobic wielki reset i nie mowic o rzeczach ktore nie sa juz do kupienia


@cohontes: No ogolnie to jest tragedia co sie dzieje, bo czesto jakies dekanty ludzie leja nie piszac batcha, a potem zamawiasz flakon i woda z d--y weza jest XD Sam tez polecalem jakies killery tutaj i naganialem na super parametry, a potem jak konczylem flaszke sie okazywalo ze kolejna to cien
  • Odpowiedz
@Akke: Najlepiej nie brać pod uwagę opinii tylko przetestować na sobie, w perfumerii czy kupując odlewkę. Praktycznie u każdego na skórze zapach będzie się różnić.
  • Odpowiedz