Wpis z mikrobloga

Byłem na dłuższym wypadzie rowerowym, co chwilę mijałem jakieś grupki znajomych, rodziny z dziećmi. Potem zajechałem do baru, przy stolikach to samo - jakieś kilkuosobowe paczki znajomych, chłopak z dziewczyną na randce, kobieta z dziećmi. W takich chwilach #samotnosc jeszcze bardziej dobija człowieka. Dzisiaj była jakaś dziwna kumulacja bo byłem dosłownie jedynym takim spierdoksem, który snuł się po tych miejscach sam. Znajomych też już praktycznie żadnych nie mam. Kiedyś jeszcze miałem z kim się udawać na takie wypady bo mam bardzo liczne kuzynostwo, ale obecnie już wszyscy wyjechali do większych miast lub pozakładali własne rodziny i nie mają czasu na takie rzeczy. Mówią wyjdź do ludzi, ale takie wypady jeszcze bardziej mnie dobijają i pogłębiają #depresja
#przegrywpo30tce #przegryw #tfwnogf #stulejacontent #s----------e #zalesie
Tetsuya - Byłem na dłuższym wypadzie rowerowym, co chwilę mijałem jakieś grupki znajo...

źródło: images

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tetsuya to teraz przedstawię ci ciekawą sytuację w jakiej się znalazłem.

Mam żonę, mam dzieci ale nic poza tym. Znajomi pomimo prób z mojej strony pielęgnowania tego wszystkiego się porozpadali. Każdy w swoją stronę jak ja się nie odzywałem to w drugą stronę nie ma nic.

Lekcja którą mam zamiar nauczyć swoje dzieci to nauczcie się żyć sami ze soba i czuć się dobrze w swoim towarzystwie. To w obecnych czasach
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Rozumiem Cie kolego ehhh ale uszole do góry, jeszcze bedzie legancko ʕʔ
@cichy-spokojny-grzeczny jak nie? a koliedzy z tagu? ehhh (,)
@Luigi93 Tak jest chyba wszędzie że z czasem wiele znajomości sie rozpada, bo każdy poszedł w inną stronę. To prawda, nauka życia samym ze sobą jest ważna. Ja się tego nauczyłem. Mógłbym żyć na bezludnej wyspie ale z
Kulfonix - @Tetsuya: Rozumiem Cie kolego ehhh ale uszole do góry, jeszcze bedzie lega...

źródło: 23154531

Pobierz
  • Odpowiedz