Wpis z mikrobloga

Mieszkanie 59m2 na Targówku w nowej inwestycji Atala 1 070 000, do tego parking pewnie za jakieś 60k plus wykończenie z meblami minimum 3k/m2
Łącznie 1 310 000 zł za 3 pokoje na obrzeżach stolicy xDDDD

Oczywiście brak dzieci to wina hedonistycznych milenialsow xD

Ten kraj idzie na wymarcie spowodowane zachłannością.
Uprzedzając pytania - tak można zostać na wsi albo w powiatowym np. W wyszkowie i #!$%@? w fabryce azbestu za 4kBrutto ale ratio zarobków do ceny nieruchomości (noe 10k/m2) to dalej jest kosmos
#nieruchomosci #bk2 #bk0
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak można zostać na wsi albo w powiatowym np. W wyszkowie i #!$%@? w fabryce azbestu za 4kBrutto


@Sebastix: mamy i typowe urojenia, dla wewnętrznego potwierdzenia. Średnia płaca poza największymi miastami ani nie jest drastycznie niższa niż w dużych, ani nie pozwala na mniej. Pomimo 20-30% niższych zarobków w takim czy innym mieście powiatowym na koniec miesiąca zostaje więcej niż w warshaffce.
  • Odpowiedz
i masz całkowitą rację, beka z wykopków którzy sądzą że to nie jest wina kasy i dostępności mieszkan, Polki zagranicą mają dzietność powyżej 2.1, jeszcze raz - nie ma dzieci przez niskie zarobki, wysokie podatki i ceny mieszkań z kosmosu droższe od Paryża czy Chicago.


@derek1: To było już wielokrotnie obalane. Polecam użyć google'a.
Ale tak w skrócie to dlatego jest wysoka dzietność Polek za granicą, bo za granicę wyjeżdżają
  • Odpowiedz
Oczywiście brak dzieci to wina hedonistycznych milenialsow xD


@Sebastix: wina jest różnych rzeczy, hajs wcale nie odgrywa takiej dużej roli jak tu się na wykopie myśli. Jak sobie spojrzysz historycznie, to liczba dzieci wcale nie rosła wraz z ilością kasy, zwykle było wręcz przeciwnie. Rynek mieszkaniowy musi zostać zmieniony, ale na dzietność to nie wpłynie.
  • Odpowiedz
@Sebastix jakie wymarcie? Na każdego Polaka przypada 5 ukraincow których stać na takie mieszkanie i którym państwo polskie chętnie wejdzie w dupe
  • Odpowiedz
  • 0
a mojej rodzinie para z dzieckiem mieszkała u teściowej 5 lat, zanim dostali kredyt na mieszkanie (bank wymagał 25% depozytu). Teraz jeszcze tylko 30 lat spłacania miniratki 3000zł i nareszcie na swoim!


@kendziu666: przecież już są na swoim.
  • Odpowiedz
@Sebastix: Nie no, wybierz sobie jeszcze moze jakieś droższe miasto a potem płacz. Problem z ludźmi Twojego pokroju jest taki że muszą ale to muszą mieszkać w najdroższym mieście. Nawet mi Cie nie żal.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sebastix: Sebuś, nie wiem jak Ci napisać abyś zrozumiał. To trochę tak jak z MLM więc może jesteś już po tej drugiej stronie nie do odratowania.
Jak dałeś się wkręcić że potrzebujesz mieszkanie w Warszawie za sumarycznie 1.5Mio to inwektywe "debil" przyimuje z radością jako komplement.
Jak widze ilość plusów którą ma Twój post to idealnie wpasowuje się to w moje rozumowanie ze 95% ludzi to debile.
  • Odpowiedz