Wpis z mikrobloga

3k za dziewczyne ktora jest poniżej przeciętnej? no i po co komu cala noc z taka dziewczyna? Okej, zaruchasz dwa razy, albo trzy, a przez pozostałą część nocy co robisz? W szachy grasz? XD pls niech ktos mi powie o co chodzi
  • Odpowiedz
@koral: o #!$%@?, ale pocisk xDDDDDDD klocek w dubaju! byczq, ale ty masz świeży i nieprzeruchany dowcip xDDDD wszystkie mariuszki na produkcji to pewnie, hehehehehe, posrane ze śmiechu XDDDDD
  • Odpowiedz
w jakim wieku? jestem lvl 46 i nie zauważam żadnych ubytków w sprawności.


@Lupus_Management: To się ciesz, że jesteś sprawny jak nastolatek. Niektórzy w tym wieku mają już wyciętą prostatę, a wielu jest po wielu latach leczenia jej, które to leczenie trwa praktycznie do końca życia, co wpływa na erekcję, bo leczy się silnymi środkami. Większość ludzi w tym wieku to musi się wspomagać by utrzymać erekcję całą noc, wielu
  • Odpowiedz
jak ktoś całe życie nieruchał i jest samotny to i 50k zapłaciłby


@wiedzminyo: nie zgadzam się z tym zdaniem. Z reguły jest odwrotnie i ludzie zaczynają mieć #!$%@?. Zależy jeszcze czy mówimy o prawiczkach co nigdy za rękę nie trzymali czy ktoś kto jednak tą cipkę kiedyś widział. poza tym od 25 roku życia libido zaczyna pomalutku spadać, więc im człowiek starszy tym mniejsza ochota na seks, oraz człowiek z
  • Odpowiedz
@talmudyczny_triumfalizm: #!$%@?ąc od meritum posta, to chciałbym wiedzieć co siedzi w głowie osoby która decyduje że najlepszą ilustracją do jej żalposta na spółecznościówkę będzie kilka samojebek strzelonych w odstępie kilkunastu sekund xD
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: panie, te naprawdę dobre to biorą jeszcze więcej. Najwyższa oferta jaką widziałem, to chyba 20k za weekend. Oferta była dość długo na DZ. Fotki złoto, ale... to już bym wolał przy dużych zarobkach zrobić sobie 4-6 sobót 8-godzinnego stukania julek xD.

I nie doceniasz spermiarstwa facetów. Widziałem dużo brzydsze (ta z tego wątku nie jest zła), które brały więcej za 1h. I byli fra.erzy co za to płacili ;D.
  • Odpowiedz