Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski #przemyslenia
Po trzydziestu latach życia na tym łez padole muszę powiedzieć - Polak to najlepszy wybór jeśli chodzi o partnera. Większość z nich jest zaradna, uczynna, dba o bezpieczeństwo swojej kobiety. Do tego wygląda po prostu dobrze.
Polacy nie są tak niscy jak Azjaci, mają różne kolory tęczówek i włosów więc wyglądają ciekawiej niż"większość świata", nie są wywyższającymi się bucami jak Francuzi i nie skaczą z kwiatka na kwiatek jak Hiszpanie czy Portugalczycy.
Powinno się bardziej doceniać polskich mężczyzn, bo trudno o takich mężczyzn w świecie.
Wasze zdrowie Panowie, jesteście fantastyczni i tak też o sobie myślcie
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Remus00: nie myślisz, że jedną z pierwszych rzeczy jaką można zrobić, aby przestać być toksycznym przegrywem to zrezygnowanie z wylewania na ludzi jadu?

@radek-kedar @arcxa bardzo możliwe, że wpis to bait, ale śmieszy mnie jak wielu tutaj ma spięcie w mózgu na myśl, że jednak kobiety z Polski mogą mieć dobre zdanie o tutejszych facetach, niekoniecznie czarne kutangi to najważniejsze dla nich.
  • Odpowiedz
@Blondynka34: I wbrew temu co się często mówi polskie kobiety są w porządku w porównaniu do innych nacji. Tylko tak się gada, bo najłatwiej się krytykuje swoje nie zagłębiajac się w to jak to wygląda u innych. Nawet jedna ukrainka (która widziała sporo świata) mi mówiła, że na chłopa to nadaje się polak albo ukrainiec.
  • Odpowiedz
@olokynsims: Ale czego się nie spodziewałeś? Są kobiety i to sporo, które doceniają polskich facetów i myślę, że jest nas dużo więcej(mam taką nadzieję) niż tych p0lek, które gardzą tym co nasze. Po prostu my jesteśmy zajęte domem i opieką nad rodziną. Nie musimy krzyczeć i wybrzydzać, czy być goscinną w kroku dla obcokrajowców. Nas nie słychać i to chyba taka różnica, że wielu facetów uważa, że większość, czy wszystkie
  • Odpowiedz
@banicjant997: albo żyjesz tylko na wykopie albo masz naprawdę jakąś dziwną bańkę, bo w mojej a też już 34 lata żyję to znam dwie dziewczyny które mając lat dwadzieścia kilka miały jakieś związki z Włochami czy Hiszpanami. Z tymi sławnymi na wypoku czarnymi czy arabami to nie kojarzę żadnej. Może przestańcie się oglądać na jakąś patolę po prostu xD
  • Odpowiedz
@Blondynka34: mieszkam i żyję w dużym mieście, mam mnóstwo znajomych w różnym wieku, z różnych branż i grup społecznych i ani żaden z moich znajomych nie jest z kobietą z Ukrainy, Białorusi czy Ugandy, ani żadna ze znajomych/koleżanek, nie ma faceta (ani nie kojarzę, żeby miała w przeszłości) z Portugalii, Francji czy Hiszpanii. Jedna sąsiadka wyjechała do Włoch i tam wyszła za italiańca, kojarzę też jeden mieszany związek, kolegi z
  • Odpowiedz