Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski #przemyslenia
Po trzydziestu latach życia na tym łez padole muszę powiedzieć - Polak to najlepszy wybór jeśli chodzi o partnera. Większość z nich jest zaradna, uczynna, dba o bezpieczeństwo swojej kobiety. Do tego wygląda po prostu dobrze.
Polacy nie są tak niscy jak Azjaci, mają różne kolory tęczówek i włosów więc wyglądają ciekawiej niż"większość świata", nie są wywyższającymi się bucami jak Francuzi i nie skaczą z kwiatka na kwiatek jak Hiszpanie czy Portugalczycy.
Powinno się bardziej doceniać polskich mężczyzn, bo trudno o takich mężczyzn w świecie.
Wasze zdrowie Panowie, jesteście fantastyczni i tak też o sobie myślcie
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 133
Po trzydziestu latach życia na tym łez padole muszę powiedzieć - Polak to najlepszy wybór


@Blondynka34: tu jest magiczny klucz xD wiekszosc lasek przekonuje sie do dobrego faceta, ba, polaka po wytyraniu sie w najlepszych latach na toksycznych związkach, 'situationships', świadomych wyborach ryzykownych, ale emocjonujących kolesi i jak juz zegar zaczyna głośniej cykać a i powoli spada energia na życie w spontanie wtedy magicznie wyrasta aureola, chęć założenia rodziny i
  • Odpowiedz
@banicjant997: sedno sprawy. Żadna młoda 20tka nie weźmie sobie na faceta normalnego gościa z ambicjami, tylko najlepiej dynamiczniaka, jakby miał nowe auto i był głośny i spontaniczny to już w ogóle :333

A jak już ją wyruchają oskarki to przyjdzie szukać stabilności i normalnego gościa.

A ten normalny gość #!$%@? tym co się działo powinien jej powiedzieć żeby się #!$%@?ła i znaleźć sobie jakąś 20tke xd
  • Odpowiedz
przeczysz sam sobie. Najpierw piszesz, że żadna 20 latka nie weźmie normalnego spokojnego chłopa, a potem że normalny spokojny chłop powinien sobie poszukać 20 latki


@Tyrande: przez te kilka lat ten normalny, spokojny chłop dorobi się, a jak dobrze pójdzie to i się wyrobi (nabierze pewności siebie itd.). Wtedy będzie mógł wyrywać 20 latki.
  • Odpowiedz
@labedziejowski:

sedno sprawy. Żadna młoda 20tka nie weźmie sobie na faceta normalnego gościa z ambicjami

A ten normalny gość #!$%@? tym co się działo powinien jej powiedzieć żeby się #!$%@?ła i znaleźć sobie jakąś 20tke xd


Ty w ogóle analizujesz pod kątem logicznym to co wypisujesz? XD
  • Odpowiedz
  • 16
@interpenetrate: miałam tylko trzech chłopaków - i to trzech Polaków w moim życiu. Był czas kiedy spotykałam się bez żadnego seksu ani związku ( choć pewnie jakiś troll mi nie uwierzy) z Francuzem i gościem z Florydy który miał rodzinę w Polsce. Nigdy nie uważałam że Polacy są gorsi czy brzydcy. Po prostu wydają się bardziej godni zaufania i poważni
  • Odpowiedz