Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski #przemyslenia
Po trzydziestu latach życia na tym łez padole muszę powiedzieć - Polak to najlepszy wybór jeśli chodzi o partnera. Większość z nich jest zaradna, uczynna, dba o bezpieczeństwo swojej kobiety. Do tego wygląda po prostu dobrze.
Polacy nie są tak niscy jak Azjaci, mają różne kolory tęczówek i włosów więc wyglądają ciekawiej niż"większość świata", nie są wywyższającymi się bucami jak Francuzi i nie skaczą z kwiatka na kwiatek jak Hiszpanie czy Portugalczycy.
Powinno się bardziej doceniać polskich mężczyzn, bo trudno o takich mężczyzn w świecie.
Wasze zdrowie Panowie, jesteście fantastyczni i tak też o sobie myślcie
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tego się nie spodziewałem.


@olokynsims: bo masz juz tak sprany łepek tym wykopem ze wydaje Ci się, że wszystkie Polki już tylko na dindusów lecą. Wyobraź sobie, że jest coś więcej poza wykopem - świat normalnych, kulturalnych i porządnych kobiet, które jak czytają tutejsze wysrywy, to widzą Was jako piwniczaków, którzy wiedzę o świecie nabywają tylko od siebie nawzajem- czyli z dupy :)
  • Odpowiedz
@Blondynka34 o rany, cieplej mi się zrobiło na serduszku. Nie wiem czy jesteś fałszywym różowym paskiem, czy nas wkręcasz - ale wiem, że gdzieś tam jest grono kobiet, które nie narzekają na swoich mężczyzn Polaków.
To też idzie w drugą stronę - jest grono Polaków, którzy ani nie są zdesperowani, ani chamami, a normalnymi facetami którzy doceniają zwyczajne, dobre kobiety - partnerki/ żony: Polki.
I nie ma w tym nic prześmiewczego
  • Odpowiedz
@Blondynka34: o boże dawno nie czytałem nic pozytywnego o Polakach. (o Polkach tez niespecjalnie XD)
może jak będzie więcej takich ludzi z jednej i drugiej strony to ta plaga samotności trochę odpuści.
  • Odpowiedz
@monalisssa brawo. Sama bym tego lepiej nie napisała. Ogólnie ostatnio na wykopie jest jakiś wysyp przegrywów nienawidzących kobiet, świata, tylko nie siebie. Ciężko jest mieć tu konto będąc kobietą, rzygać się czasem chce na to co oni piszą, bardzo ciężko jest im zrozumieć że i tak są poza zasięgiem jakiejkolwiek kobiety, nikt normalny nie zwiąże się z toksycznym przegrywam, więc nie wiem po co wgl robią te obrzydliwe wpisy o kobietach,
  • Odpowiedz