Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski #przemyslenia
Po trzydziestu latach życia na tym łez padole muszę powiedzieć - Polak to najlepszy wybór jeśli chodzi o partnera. Większość z nich jest zaradna, uczynna, dba o bezpieczeństwo swojej kobiety. Do tego wygląda po prostu dobrze.
Polacy nie są tak niscy jak Azjaci, mają różne kolory tęczówek i włosów więc wyglądają ciekawiej niż"większość świata", nie są wywyższającymi się bucami jak Francuzi i nie skaczą z kwiatka na kwiatek jak Hiszpanie czy Portugalczycy.
Powinno się bardziej doceniać polskich mężczyzn, bo trudno o takich mężczyzn w świecie.
Wasze zdrowie Panowie, jesteście fantastyczni i tak też o sobie myślcie
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tylko najlepiej dynamiczniaka, jakby miał nowe auto i był głośny i spontaniczny to już w ogóle :333


A jak już ją wyruchają oskarki to przyjdzie szukać stabilności i normalnego gościa.


@labedziejowski: wy blackpillowcy siedzicie w jakiejś jednej sekcie gdzie się robi pranie mózgu czy o co chodzi z tymi wysrywami? Jak człowiek może głosić takie pierdoły z pełnym przekonaniem, że to generalnie prawda?
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: i to jeszcze najczęściej dorosły, grubo po 20 albo i 30 xD już bym prędzej zrozumiał pryszczatego nastolatka który łyka takiego Andrewa Tate po same bile, bo pokazuje drogie samochody i pukanie 10 dziewczyn naraz. Ale żeby 30-latka do takiej sekty zwerbować? XD
  • Odpowiedz
@Antorus: Jest też na pewno grupa rozwodników, którzy trafili na toksyczną eks (notabene, miałem do czynienia z pewnym rozwodnikiem, który robił z siebie ofiarę jaka to żona była zła, a po bliższym zapoznaniu okazał się prostakiem i burakiem).

Dla mnie ten cały blackpill i podobne teorie damsko-męskie z dupy to fascynujący fenomen społeczny. Ja postrzegam ich dosłownie jak zamkniętą sektę.
Pisanie takich "prawd" o kobietach z pełnym przekonaniem i wiarą
  • Odpowiedz