Wpis z mikrobloga

@TypowyDaltonista: przez moment nie wiedziałem czy mówisz o tym z sarkazmem czy nie. Dwa posty wyżej jest post o tym, że ojciec Mirka czekał z operacją tętniaka prawie tydzień i przed operacją mu tętniak pękł.
  • Odpowiedz
@TypowyDaltonista: Na sama operacje nie musisz placic, ale jak ci bedzie potrzebna rehabilitacja po zabiegu to wiedz, ze te 60k sie przyda jak chcesz powrocic do podobnego poziomu zdrowia a nie czekac rok na nfz zeby ci ktos poswiecil laserem po dupie ktory #!$%@? daje. Dobrzi specjalisci pracuja prywatnie, ale nie tyczy sie to operacji i zabiegow tylko całego procesu rekonwalescencji, ktory jest równie lub bardziej istotny

PS Awaryjne 60k
  • Odpowiedz
ale co może ci się stać w wypadku żeby NFZ tego nie objął


@TypowyDaltonista: ja wiem że fajnie żyje się w świecie urojonym ale właśnie z gorących usunął gość wpis o tym jak jego ojciec potrzebował operacji 'na wczoraj' i po paru dniach bujania się po sorze wyszły komplikacje i leży w śpiączce.

60k jako poduszka to może być dużo dla większości ale zawsze trzeba jakąś kasę mieć na nieprzewidziane
  • Odpowiedz
  • 0
@TypowyDaltonista: ale nawiasem mowiac widac ze jeszcze nic ci sie nie przytrafilo xD po operacji nogi na NFZ na ktora czekasz polroku-rok, bedziesz czekac polroku-rok na rehabilitacje z NFZ zamiast zaczac ja od razu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TypowyDaltonista oni nie mają NFZ bo porzucili etat i pracują online oczywiście działnoscin zalozinej też nie mają bo to za dużo dla nich więc w razie wypadku nawet te 60 k im nie pomoże i są w głębokiej dupie
  • Odpowiedz
  • 0
@MWittmann: No tak, tylko tych rachunków pewnie nie zapłacili ze swojej kieszeni, bo mieli ubezpieczenia. Takie rachunki przychodzą, żebyś zobaczył, na co twój ubezpieczyciel wydaje pieniądze. Tak się dzieje w większości przypadków ludzi, którzy pracują. U nas rachunku żadnego z NFZ nie zobaczysz, a nie tak dawno przecież ludzie odkrywali jakieś magiczne wydatki ze swoich kont po zalogowaniu się do jakiegoś systemu.
  • Odpowiedz
  • 0
ale co może ci się stać w wypadku żeby NFZ tego nie objął


@TypowyDaltonista: możesz się niefajnie połamać, nfz zapłaci za gips, za rehabilitację będziesz płacić sam bo z nfz jest co najwyżej wersja demo, myślę że wystarczjący przykład
  • Odpowiedz