Wpis z mikrobloga

po co mi 60 kloka na leczenie skoro mieszkam w Polsce gdzie jest NFZ


@TypowyDaltonista: Chłop robi w jakimś syfie MLM na czarno, myślisz, że ma ubezpieczenie?

w stanach to pytanie jeszcze by miało jakiś sens


@TypowyDaltonista: 60k PLN to tam kosztuje pewnie samo odwiezienie do szpitala xD
  • Odpowiedz
po co mi 60 kloka na leczenie skoro mieszkam w Polsce gdzie jest NFZ


@TypowyDaltonista: Chłop pewnie tłumaczy teksty z amerykańskich TikToków kompletnie bez zastanowienia. Translator -> kopiuj -> wklei na story i fajrant.

Kiedyś tu latał screen baby co śmiała się z ludzi co wydają 100k na studia. Gdzie w Polsce studia są darmowe ¯\(ツ)/¯

Te barany nawet nie czytają tego przed publikacją. Liczy się żeby nasrać jak najwięcej
  • Odpowiedz
  • 1
@TypowyDaltonista: Na przykład na rehabilitację. NFZ refunduje śmiesznie krótkie terminy typu miesiąc gdzie potrzeba pół roku lub rok rehabilitacji.
  • Odpowiedz
@TypowyDaltonista: dodam jeszcze że jeżeli będziesz miał chorobę co powoduje stały uszczerbek na zdrowiu albo właśnie rehabilitację to powodzonka z terminami , komisjami lekarskimi i potem z musem ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 13
@Nusantara ostatnio widziałem wpis jakiejś mlmiary przed długim weekendem w środę, brzmiało coś "że ludzie na etacie jutro muszą wstawać o 4 rano i iść do kołchozu bla bla " po komentarzu że jutro wolne i większość nie pracuje to usunęła wpis xD
  • Odpowiedz
Na przykład na rehabilitację. NFZ refunduje śmiesznie krótkie terminy typu miesiąc gdzie potrzeba pół roku lub rok rehabilitacji.


@Ritsu: @TypowyDaltonista Noo to akurat prawda, dobrze jest mieć dodatkowe ubezpieczenie na życie, bo niektóre rzeczy nie są refundowane, a na niektóre czeka się zbyt długo. Ubezpieczenie GD za trochę ponad stówkę PLN/ mc od nowotworów jest do 2mln euro, choć niby NFZ pokrywa koszt leczenia onkologicznego, ale oprócz jakości leczenia
  • Odpowiedz
co może ci się stać w wypadku żeby NFZ tego nie objął


@TypowyDaltonista: rehabilitacja i pieniądze na życie, jak przyznają ci rentę, bo urwało ci rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz