Wpis z mikrobloga

Siedzę se właśnie w przychodni. Stare baby wymieniają się chorobami, która ma najwięcej i o jakim stopniu skomplikowania, oraz jak bardzo to wpływa na funkcjonowanie.

Młodsi teraz mają za dobrze, nie lubią sprzątać i jedzą pikantne chrupki XD
Dzieci wyjeżdżają za granicę i pracują i układają sobie życie i nie ma kto się opiekować starą schorowaną matką.

#przychodnia #starosc #zdrowie #medycyna ##!$%@? #starzyludzie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GwachQar wcześniej w tym roku zmarła moja prababcia, na pogrzebie zdałem sobie sprawę, że nie odwiedziłem jej przez 2 lata aż do jej śmierci, a mieszkam dosłownie 2 minuty z buta od niej, bo zawsze były tematy jak to ona umiera (5 lat chyba tak umierała), bo wszystko ją boli, a lekarz jej to powiedział i tamto jej powiedzieli, przeplatane z jechaniem po mężu jej córki (rozumiem, że chłop super nie
  • Odpowiedz
@GwachQar Byłem wczoraj w przychodni i identyko xD

Gadanie o chorobach i pierdzdlenie.

Najlepsze że ci ludzie się nawet nawzajem nie słuchają tylko licytują kto ma więcej chorób i kto ma gorzej. Nienawidzę takich miejsc, jo to tylko pokazuje jakimi scierwami ludzie starsi.

A to że kimś się dzieci na starość nie chcą zajmować to tylko i wyłącznie jego własna wina.
  • Odpowiedz
@GwachQar @TypowyDaltonista @Krzysztof53647 a myślicie, że wy to będziecie myśleć i mówić o samych przyjemnych i fajnych rzeczach na starość jak będzie was wszystko #!$%@?ć? Teraz to wielkie oburzenie że ktoś narzeka i ubolewa nad swoim losem, najwyraźniej was nic przykrego w życiu nie spotkało. Ludzie chcą mieć kontakt tylko z tymi osobami które są pozytywne uśmiechnięte i będą im poprawiać humor xd niedługo to nie będzie można mieć
  • Odpowiedz
@Jomasoo O Boże wyrocznia się odezwała która wie czy spotkało mnie coś złego lub nie.

Kompletnie nie rozumiesz tematu. Chodzi o to że siedzą te stare baby i #!$%@? 3 po 3 która ma gorzej, która ma więcej chorób przy tym w ogóle siebie nie słuchając.
Egoizm i egocentryzm tych ludzi jest większy niż czarna dziura. Nic tylko ja ja ja i ja. Jedna baba mowi ze ma problem z nogą i ja coś tam boli, a druga na to: to jeszcze nic bo mnie bolą dwie!!!
I tak w koło Macieju.
  • Odpowiedz
@Jomasoo tak jak ci @Krzysztof53647 napisał, ja do tego dodam, że ci ludzie często mają multum historii ze swojego życia, tak jak słyszałem od prababci jak budowali dom własnymi rękami i nawet cegły wypalali czy jak byli germanizowani w szkole podczas 2 wojny, ale ona wolała siać ploty i #!$%@?ć po ludziach zamiast opowiadać historie z czasów młodości. Pradziadek był mistrzem, zmarł 10 lat temu niestety i za dużo jego
  • Odpowiedz