Wpis z mikrobloga

Czuję się dziś mega źle, godzinę temu musiałem uśpić swojego psiaka nigdy nie spodziewałem się że można tak beczeć żegnając zwierzaka, niestety MUO było silniejsze niż on, mógłbym o niego walczyć ale nikt mi nie zagwarantuje że pies nie będzie cierpiał, źle się czuję z tym mega i chciałem się tylko pożalić (,)

Mam nadziej że jest mu lepiej za tęczowym mostem i tam nie cierpi

#pies #psiarze #psiaki #zwierzaczki #zwierzeta
TypowyFraciarz - Czuję się dziś mega źle, godzinę temu musiałem uśpić swojego psiaka ...

źródło: image_picker_91FB3AA2-6F7B-453E-B515-7C46FCAC59A6-25214-00000D598F41A4FD

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TypowyFraciarz: Ja "pochowalem" swinke morska, papuge i basztarda. Czasami sie obwiniam, ze moglem cos wiecej zrobic. Nie uspilem, bo ze swinka nie do konca bylo wiadomo o co chodzi, a papuga i basztard byly kochane, ale kupione ze scamerskiego sklepu zoologicznego, stad modrolotka miala trudnosci w zaufaniu, a basztard nie chcial sie kapac i dziwnie szybko dopadly go problemy z nozkami, narosla, bo zle nawyki i te zwierzaki byly juz
  • Odpowiedz
@TypowyFraciarz: czasem trzeba zrobić coś niezgodnego z naszymi uczuciami dla tej drugiej istoty, to także część pracy jaką wkłada opiekun w opiekę nad psiakiem. Czas Ci pomoże, trzymaj się ciepło Mirku
  • Odpowiedz