Wpis z mikrobloga

@andrew2412: fajne, plusik, szczególnie, że mam jedną fajną inwestycję, co na webarchive 5 lat temu sprzedawała mieszkania trzypokojowe za 800k, a dzisiaj ceny w ostatnich etapach zaczynają się od 1.6m i tak sobie wchodzę co jakiś czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wygryw50k: mi nikt nie zabroni wchodzić na stronę co 3 godziny i zapisywać wyniki :P
Ale tu też zauważyłem ciekawą zależność pod kątem cybersecurity - wszystkie inwestycje z poza Poznania pochodzą ze stron które generują wizualizacje 3d, tzn odpytuje api tych firm i mam wszystkie info które trzeba
  • Odpowiedz
  • 0
@barber-barberski: to pobiera info ze strony czasem nawet nie są pokazane wiec tego nie pilnują aby było aktualne. dane są trochę zakłamane bo w szczególności poza Poznaniem są tylko duzi deweloperzy (np cena w Warszawie 30k bo obie inwestycje są w ścisłym centrum
  • Odpowiedz
  • 0
@nick230: ogólnie z tym różnie jeżeli chodzi o małych deweloperów to raczej każdy ma coś swojego Ci więksi korzystają z zewnętrzych firm do wizualizacji i wtedy faktycznie wchodzą jakieś bardziej ogólne rozwiazania
  • Odpowiedz
  • 0
Dziękuję bardzo za zainteresowanie moją stroną, ale niestety w------o to moją biedną rasberke (chociaż podejrzewam że to jakiś głupi błąd z gilem, tak się kończy jak zabiera się programistom kontrolę nad wątkami). Niestety też nie wziąłem kluczy ssh do domu na wyjazd więc do zobaczenia w piątek :)
  • Odpowiedz