Wpis z mikrobloga

#wroclaw #jeleniagora #walbrzych #sauna #niebieskiepaski #rozowepaski

Mam pytanko był ktoś w termach cieplickich w Jeleniej górze? Interesuje mnie strefa spa i saun, bo wiadomo, że na basenie będzie młyn i same wrzeszczące dzieciaki xd jak wyglądają sauny? Jest spokój, można wypocząć po wędrówce? Jak to wygląda?
Polecacie jakieś inne miejsce w okolicy Karpacza z saunami?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zazwyczaj jest spokojniej niż na basenach bo trza dopłacić za SPA a jak się ma całą rodzinkę to już spora różnica w cenie. Zazwyczaj jacuzzi okupują emeryci. Najlepiej być zaraz po otwarciu albo na zamknięcie bo w normalnych godzinach licznik ludziny wywala poza skalę a poza tym jest taniej między 8:00 a 9:00 oraz 20:00 i 22:00. W weekendy ludzie potrafią stać w kolejce 2h, nie rozumiem ich :D
  • Odpowiedz
  • 0
@ChosennOne Strefa saun jest chyba 16+, więc tam nie bedzie darcia mordy. Natomiast jest dość mała i przy dużym obłożeniu może być średnio z dostępnością. Ja się często decyduję na Gołebiewskiego, mimo ze drogo i moloch, to miejsca jest w opór i nie musisz nigdy czekać na miejsce w żaksie czy coś. Do tego na zewnątrz jest free parking, więc idąc na Śnieżkę zostawiam tam furę, wracając na basen i do
  • Odpowiedz
  • 0
@nokash w janie aka Kyriad (już nie ma Jana) sauny w #!$%@? lepsze niż w termach. Przynajmniej kiedyś. Ale po tym jak Jan przestał istnieć to już tam nie byłem, a widzę po fotkach że jest to samo co kiedyś. A kiedyś było bardzo fajnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@nokash @oran hmmm no nie wiem na stronie ich widzę tylko 3 sauny do wyboru, infrared, fińska i parowa więc szału nie ma jak wszędzie xd ja saunuje dużo i w wielu miejscach więc jak widzę taki zestaw to jest to zwykła podstawa. Prawdziwe spa z saunami polega na tym, że masz 5-6 saun z czego w jednej odbywają się ceremonię co godzinę, do tego masz basen schładzający + kilka
  • Odpowiedz
@ChosennOne: Ja Ci polecam Sandra SPA w Karpaczu. Po wyjściu z głównej dużej sauny masz od razu basen z zimną wodą. Poza tym możesz przejść za dopłatą do podstawowego biletu (jest bramka, skanujesz pasek i rozliczają na koniec) do dodatkowej strefy saun gdzie czasami nie ma praktycznie nikogo. A jest tam spory wybór.
  • Odpowiedz
  • 0
@shaunblack tak dzwoniłem tam, ale wg mnie to trochę żenada :P 85gr za minutę w dodatkowych saunach, jakbym tam spędził kilka godzin to nie wiem ile zapłaciłbym za ten bilet xD jeżdżę po całej Polsce i nigdy nie spotkałem się z czymś takim xD
  • Odpowiedz
@ChosennOne: Jak ja tam jestem to i tak siedzę praktycznie tylko w tej głównej, bo od razu za drzwiami jest basen.

ale wg mnie to trochę żenada :P

Trochę tak :/ Ale jak Ci zależy na spokoju i nie jeździsz regularnie to warto xD
  • Odpowiedz
Byłem z różową rok temu w ferie na basenie jak i w strefie saun. Basen jak basen, wiele o nim nie mogę powiedzieć bo było tam mnóstwo ludzi, a co do sauny smażalnia gaci, już pominę fakt o tym że ludzie o wejściu do sauny np parowej decydują się po wcześniejszym otworzeniu drzwi i wywietrzeniu całego pomieszczenia, aczkolwiek pod koniec dnia można było posaunować i odprężyć się, całkiem spoko grota śnieżna i
  • Odpowiedz