Wpis z mikrobloga

Mój pan budowlaniec który remontuje mi dom rodzicow przyjechał dzisiaj swoim prywatnym autem audi za 400k, mówili ucz się będziesz dobrze zarabiał, ta 8h dziennie siedzenia na dupie w #korposwiat przy komputerku, wypłata malutka, czas iść w #biznes póki jestem jeszcze młody, bo nie widzę, żebym z #etat dorobił się budowy swojego domu

#pracbaza #pracait #dzialalnoscgospodarcza #korpobitch #korpo #januszex
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MistrzKowalski: raz że 400k to nie jest 2 tys., a bardziej 3800, a dwa, że tak, masz rację.

Na zwyklakach robi wrażenie samochód, gdzie jak jest para zarabiająca po 8 netto na głowę to mogą jeździć już praktycznie wszystkim co nie jest supersportowym samochodem, ani highendową limizyną.
  • Odpowiedz
mówili ucz się będziesz dobrze zarabiał


@PanNieznanypl: a ty pewnie nie zapytales czego masz sie uczyc ( ͡º ͜ʖ͡º) podziwiam dzieciaków którzy przed pójściem do szkoły średniej, ewentualnie przed studiami wpadaja na grupki biznesowe i dopytuja czego maja sie uczyc.
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl etat gdzie by nie był to szybkie spotkanie ze ścianą jeśli chodzi o zarobki. Byle kosmetyczka, fryzjerka, pani w warzywniaku może zarabiać więcej. Właśnie... Zarabiać. Nas uczyli że trzeba pracować żeby zarabiać, a to nie prawda. Zarabianie i pracowanie to dwa odrębne tematy.
  • Odpowiedz