Wpis z mikrobloga

Smieszy mnie ze wykopki na kazdym kroku pisza ze NIE WOLNO placic za dziewczyne, kolacje zawsze pol na pol i bron boze sponsorowac wakacji bo jest sie wtedy cuckiem i betabankomatem XD
Moja byla zarabiala 2tys a ja w it 15, jakbym nie placil za nasze wyjazdy to bym nigdy nigdzie nie pojechal XD
Zrozumcie ze pieniadze to rzecz nabyta a dla bliskiej osoby chce sie jak najlepiej
#zwiazki
  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widać w jakich kręgach się obracasz. jest pierdylion zawodów, do których potrzeba wyższego wykształcenia, a w których zarobki kręcą się poniżej piątki.


@Cadfael: jest różnica między pracą za piątke w żabce a za piątke w zawodzie w którym mimo niskiej początkowej pensji jest szansa na rozwój.

po drugie - fascynuje mnie to wykopkowe sranie na hipergamiczne baby, które patrzą tylko na portfel, a nie na dobroć zahukanego mireczka uczciwie #!$%@?ącego
  • Odpowiedz
  • 0
jest różnica między pracą za piątke w żabce a za piątke w zawodzie w którym mimo niskiej początkowej pensji jest szansa na rozwój.


@jozef-dzierzynski: once again - jest pierdylion zawodów, do których potrzeba wyższego wykształcenia, a w których zarobki kręcą się poniżej piątki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) i rozwój nie ma tu nic do rzeczy

I również rozumiem kobiety które nie chcą wiązać się z typami
  • Odpowiedz
Poznałem kilku takich ludzi i normalnie rozmawialiśmy o różnych rzeczach. Tacy ludzie też mają swoje hobby, zainteresowania, jeden biegał i regularnie brał udział w zawodach, drugi grał na perkusji i czytał książki (akurat trafiliśmy na takie które ja też czytam więc sporo tematów do rozmów). Znam też człowieka który jest gitarzystą i możemy godzinami gadać o gitarach, a pracuje za minimalną na ochronie, bo może sobie ćwiczyć granie po nocach w robocie. Normalnie mogliśmy o różnych rzeczach pogadać.


Jasne że znajdziesz wśród takich osób prymitywnego Sebixa czy Julkę, z takimi się nie zadaje, ale wrzucanie wszystkich ludzi zarabiających minimalna do jednego worka jest tak krótkowzroczne że nawet brak mi słów.


ilość zarabianych pieniędzy nie definiuje jakim ktoś jest człowiekiem.


@
  • Odpowiedz
  • 0
@TheOneAndOnly: W poważnym związku nie liczy się kasy przy takich rzeczach jak obiad. Może jeszcze #!$%@? intercyzę sporządźcie na zestaw w macu.
  • Odpowiedz