Wpis z mikrobloga

Smieszy mnie ze wykopki na kazdym kroku pisza ze NIE WOLNO placic za dziewczyne, kolacje zawsze pol na pol i bron boze sponsorowac wakacji bo jest sie wtedy cuckiem i betabankomatem XD
Moja byla zarabiala 2tys a ja w it 15, jakbym nie placil za nasze wyjazdy to bym nigdy nigdzie nie pojechal XD
Zrozumcie ze pieniadze to rzecz nabyta a dla bliskiej osoby chce sie jak najlepiej
#zwiazki
  • 283
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest wręcz komiczne, że jak kobiety piszą, że nie chcą fiziola co pracuje w fabryce smrodu za minimalną i to śmietnik, to one po prostu mają zdrowe wymagania, wymuszają posiadanie ambicji i to całkowicie normalne, że ktoś ma standardy, ale jak chłop pisze że kobiety poniżej pewnego poziomu to ściek, to już nagle wielka obraza majestatu,

Nigdy nie zrozumiem tego oceniania człowieka przez pryzmat tego ile zarabia i jaką ma pracę. Poznałem wartościowych ludzi którzy pracują za minimalną i poznałem toksycznych śmieci co zarabiają 20k....i na odwrót.


@Anthrax91: Powiedz to kobietom, które bardzo dobrze ocenią twoją przydatność jako człowieka na podstawie zarobków.
I nie wciskaj, że to jakiś margines tak ocenia. Normalne kobiety patrzą
  • Odpowiedz
Moja byla zarabiala 2tys a ja w it 15, jakbym nie placil za nasze wyjazdy to bym nigdy nigdzie nie pojechal XD


@TheOneAndOnly: Czyli sponsorowałeś wakacje kobiecie, która teraz z tobą nie jest, żeby móc w ogóle na nie jeździć?
Dosłownie potwierdziłeś to co te "wykopki" uważają.

To nie jest tak, że w żadnej sytuacji nie można zapłacić za kobietę - gdybym miał partnerkę, która byłaby ze mną do końca życia i występowało w związku coś takiego jak WYŁĄCZNOŚĆ, to płacenie za nią nie jest niczym złym. Tak samo jak można płacić za swoich rodziców, rodzeństwo
  • Odpowiedz
Zrozumcie


@TheOneAndOnly: najpierw ty zrozum o czym kto mówi zanim zaczniesz postować takie pierdoły. Jeszcze napisz że mamie terapię onkologiczną opłaciłeś więc szach-mat przegrywy z tindera
  • Odpowiedz
Bo tylko tym może się wyróżnić od reszty. Zauważ, że nie on tylko pisze o pieniądzach, ani słowa o swojej pasji czy hobby więc prawdopodobnie ich nie ma.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Pewnie masz rację, to smutny człowiek typu kopoludek i jedyne co ma to pieniądze, dlatego na ich podstawie wartościuje innych.
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly wykopki to jak by już poznali kobietę to by płacili a nawet cały hajs oddali aby kawałek tyłka im pokazała ale, że nie mają szans żeby nawet z jakąś pogadać to tak #!$%@?ą. Ja za moją kiedyś jak tylko mogłem płaciłem a teraz ona zarabia więcej ode mnie i często za mnie płaci.
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: dla mnie laska co zarabia 2 tys to mało ambitnie jakoś co za pracę miała… o czym ty z nią rozmawiałeś? Czy płaciłeś za wycieczki tylko ona się wypinała a jak się znudziła to już była była się stała?
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: ale tutaj wykopkom nie chodzi chyba o finansowanie swojej dziewczyny, a laski z którą dopiero zaczynasz się spotykać. Mam znajomego, który kupił kiedyś dziewczynie, którą znał od 3 dni smartfon, bo napisała mu, że telefon się jej psuje i chyba nie będą mogli juz pisać :D To o takich debili chyba chodzi wykopkom
  • Odpowiedz