Wpis z mikrobloga

  • 0
@Glikol_Propylenowy Ciężko powiedzieć, raczej nie zwracam uwagi na ludzi, jednak biorąc pod uwagę samą ilość osób których mija się na ulicy to przypuszczam, że musiałem widzieć wiele, dlaczego pytasz o to??
  • Odpowiedz
@MshL: "przypuszczasz", że widziałeś wiele, ale nie zwracałeś uwagi, więc nie masz w swojej pamięci ani jednej takiej osoby, a podciagasz coś pod swoją tezę. Bardzo nieładnie tak manipulować. ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pytam, bo "pedalki" są noszone prawie wyłącznie przez mężczyzn. Chociaż nerka sprawdza się dużo lepiej i można ją, tak samo jak taka torbę, skarpetki, czy parasol zaliczyć do uniseksow.
  • Odpowiedz
  • 0
@Glikol_Propylenowy no nikt kobiecie nie zabroni nosić pedałki, a są przecież kobiety w środowiskach giterskich więc podszedłem do tego na logikę - jeśli istnieją gitki to pewnie kiedyś obok jakiejś przechodziłem więc mogła mieć przy sobie pedałke, zwykła dedukcja Mirku.

Moja teza jest taka - pedałki są noszone przez gitów(głównie, nikt nie zabroni nosić komukolwiek pedałki) a jednocześnie gity to osoby które pierwsze byłyby 5 lat temu do połamania komuś twarzy
  • Odpowiedz
Ok panowie, gdzie trzymacie portfel wypchany hajsem i dokumentami, telefon (czasem dwa), notes na sprawy, klucze do domu i klucze do auta?


@OstroS: Jak dla mnie to w plecaku na plecach, bo wygodniej, i przy okazji trochę zakupów można zmieścić.
  • Odpowiedz
nie zapominajmy o tym, że ci hipokryci parę lat temu potrafili dać w mordę każdemu kto nosił taką torebkę pod pretekstem bycia pedałem.


@labedziejowski: a skąd wiesz, że to ci sami ludzie? czy generalizujesz po wyglądzie?
  • Odpowiedz