Wpis z mikrobloga

@stuparevic: co za polacki wątek, co prawda wszystko w kieszeniach da się pomieścić, no ale co z tego skoro niektórym jest tak wygodniej, w życiu bym na te saszetki nie zwrócił uwagi, a dla mirków to wielki problem XD
  • Odpowiedz
Ok panowie, gdzie trzymacie portfel wypchany hajsem i dokumentami, telefon (czasem dwa), notes na sprawy, klucze do domu i klucze do auta?


@OstroS: Po co nosic na codzien gotowke? notes? XD jest 21 wiek
  • Odpowiedz
@ProfesorDynamo: a po co to trzymać non-stop przy sobie? Takie rzeczy zostawia się w aucie. Nie pamiętam kiedy miałem to wszystko przy sobie dłużej niż kilka minut. Poluźnij torebkę, bo chyba za dużo ciśnienia w tobie, r0baku.
  • Odpowiedz
@Waleczny_Kalafior @OstroS
Ja noszę telefon, klucze do auta i portfel w kieszeni, choć czasem portfel sprawia problem(w zależności od spodni). Nie widzę sensu natomiast notesu na sprawy - jak już coś potrzebuje zapisać to na telefonie, lista zakupów to na pojedynczej kartce. Wśród znajomych też nie kojarzę kogoś żeby nosił notes na sprawy, conajwyzej w samochodzie
  • Odpowiedz
@nobrain no napewno telefon zawsze przy sobie. Do tego portfel, opcjonalnie klucze do mieszkania/domu i nic więcej nie trzeba. No może jak ktoś pali to papieros/epapieros. Czasem klucze do auta, ale wtedy portfel można zostawić w aucie, przynajmniej ja tak robię.

Edit: z tym portfelem to też nie jest konieczność, szczerze mówiąc to rzadko bywam w sytuacji że portfel jest mi konieczny, że nie zrobiłbym czegoś bez portfela
  • Odpowiedz
@mlodir ja #!$%@?, jestes jakis ograniczony czy celowo wymyslasz jakies kosmiczne scebariusze byleby wyszlo na Twoje? Juz Ci mowie co sie robi jak sie zgubi kluczyki do auta czy to fizyczne czy w telefonie. Dzwoni sie do assistance, oni zabieraja auto na lawete a Tobie daja zastepcze. Co za roznica czy sa w telefonie czy pilot?
  • Odpowiedz