Wpis z mikrobloga

Każdy kto godzi się na pensję poniżej 5000 złotych netto miesięcznie w 2024 roku po przepracowanych 180 ustawowych godzinach przyczynia się do wspierania współczesnego niewolnictwa. Lepiej popełnić #s---------o niż dawać się tak wykorzystywać. Zapraszam do dyskusji. Siła moich argumentów jest prosta - siła ego. #neet #praca #depresja #przegryw
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sznur_z_powylamywanymi_suplami: Polska to nadal klepanie biedy niestety, największe powtarzane kłamstwo to to że jest rynek pracownika bo możesz z ulicy pracować na kasie w spożywczaku lub w kołchozie za minimalną, wynajem najtańszy plus opłaty i jedzenie to minimum 3 koła i to odmawiając sobie dosłownie wszystkiego, od 5k zaczyna się jakiś zalążek życia a od 8k dopiero można zacząć myśleć o zakładaniu rodziny ale zanim się do tego dojdzie to
  • Odpowiedz
  • 8
@sznur_z_powylamywanymi_suplami W sumie taka prawda. Jeśli jest to jakaś lekka praca typu recepcja, albo ochrona to jeszcze ale zasuwanie w pocie czoła lub stresie za takie pieniądze to jest brak godności.

Praca, która wysysa z ciebie energię, a w zamian stać Cię tylko na jedzenie i kawalerkę to współczesne niewolnictwo.
  • Odpowiedz
@Bumelante naucz sie czytac ze zrozumieniem z---------m od szesciu lat, mialem w miedzyczasie firme i zmienialem prace pare razy, zaznaczylem, ze 168, 160, 180 godzin to jeden c--j, chodzilo mi tylko o sens ETATU, synek ja pewnie starszy od Ciebie chlopie jestem, zreszta bez znaczenia, to nie jest temat dyskusji wpisu
  • Odpowiedz